Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
{BOT} Fotka.pl SpamBot !! Same promocje i okazje!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: {BOT} Fotka.pl SpamBot !! Same promocje i okazje!! (/Temat-BOT-Fotka-pl-SpamBot-Same-promocje-i-okazje-86379)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: {BOT} Fotka.pl SpamBot !! Same promocje i okazje!! - bolo9797 - 27-02-2014 15:46

Dzisiaj i jutro beda dodawane nowe rzeczy.


RE: {BOT} Fotka.pl SpamBot !! Same promocje i okazje!! - ferhrgh - 27-02-2014 15:50

gg ignorujesz


RE: {BOT} Fotka.pl SpamBot !! Same promocje i okazje!! - bolo9797 - 27-02-2014 15:53

Po pierwsze' gg nie jest moje.
Po drugie ; Skoro jest status dostepny nie oznacza , ze jest ktos przy komputerze.


RE: {BOT} Fotka.pl SpamBot !! Same promocje i okazje!! - Lukines - 27-02-2014 18:44

oj tak Panowie za 2/3 godziny lub jutro rano będzie update.

-Zmiana Kont zrobiona.
-Spamowanie pod profilami w trakcie.
-Spamowanie pod zdjeciami w trakcie.

-Auto robienie kont będzie za 2/3 dni bo to jest już wiecej zabawy.


RE: {BOT} Fotka.pl SpamBot !! Same promocje i okazje!! - JustinTime - 27-02-2014 21:09

rezerwuje wstępnie Smile


RE: {BOT} Fotka.pl SpamBot !! Same promocje i okazje!! - szy1sw - 27-02-2014 21:19

Lukines program ma auto-update czy będzie trzeba napisać do cb?


RE: {BOT} Fotka.pl SpamBot !! Same promocje i okazje!! - Lukines - 27-02-2014 21:23

@ferhrgh

Co do Ciebie Kolego wysłałem Ci bota na maila dwa razy. Wczoraj i Dzisiaj napisz do mnie na gg to Ci odpisze . Bo nie pisałeś. Chyba że ty jesteś Mateusz to ok . Proszę panowie piszcie do mnie od razu kto w jakiej sprawie ponieważ pisze do mnie z 40 osób w sprawie tego bota i nie jestem wstanie zapamietać wszystkich .


EDIT.

@Sh1sw

Mam do Ciebie gg więc Ci wyśle Wink Nie posiada narazie autoupdate.

EDIT2.

-Został dodany licznik wiadomośći
-Teraz można spamować na kilku kontach na raz.
-Zmiana kont została przetestowana i dodano i zwiekszono także delaye.
-Zostało dodane spamowanie pod profilami.
-Został dodant wybór trybu czyli Wiadomości i Profile. Zostanie dodany jeszcze Kreator kont i spamowanie opisami zdjęć. Z racji tego że dzisiaj jadę do dziewczyny wieczorem. Wszystko bede wysyłał jutro rano . W sensie najnowszą wersje. Ponieważ nie ma sensu wysyłać tym osobą które dzisiaj zakupiły bota starej wersji która w tym momencie jest mało funckjonalna przy nowym koncie . Pozdrawiam .
Pisać kto chce obecną wersje. na gg : 708744


RE: {BOT} Fotka.pl SpamBot !! Same promocje i okazje!! - Lukines - 01-03-2014 01:19

Wszystko gotowe. Nowa wersja już udostępniona.

Można Komentować Profile , Komentować Zdjęcia , Wysyłać PW . I to wszystko jednocześnie ! Zmiana Kont ! Już niebawem kreator kont !


RE: {BOT} Fotka.pl SpamBot !! Same promocje i okazje!! - szpilmen - 01-03-2014 13:42

Kupiłem bota, chodzi płynnie, nie ścina się, dziś dostałem aktualizacje v2, dobry kontakt z autorem, polecam Smile


RE: {BOT} Fotka.pl SpamBot !! Same promocje i okazje!! - Lukines - 06-03-2014 17:46

-----INFO------
Znalazłem sposób do spamowania linkami na fotce Smile
Dostaną go osoby które kupiły bota
----END-----

-----UPDATE-----

Od teraz bot używa proxy ! Co zwieksza bezpieczeństwo jak i możliwość zbanowania przy spamowaniu do zera.