Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kilka pytań odnośnie działalności na PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Kilka pytań odnośnie działalności na PPA (/Temat-Kilka-pytan-odnosnie-dzialalnosci-na-PPA-86371)



Kilka pytań odnośnie działalności na PPA - pietruch78 - 25-02-2014 20:25

Witam!
Posiadam kilka pytań i problemów, które zebrały mi się przez ostatni czas.


Więc na początek o blogu.
2 tygodnie temu ze strefy wtajemniczonych zażywałem różnych programów służące do pozycjonowania swoich blogów.
Konwersacja musiała się faktycznie zwiększyć, co świadczą o tym statystyki. Jednakże złapałem spam. Codziennie po 20 jakiś
bezsensownych reklam. Kiedyś było tego mało, zaledwie 2 - 3 posty. A teraz takie liczby wielkie. Nie wiem jak się tego cholerstwa
pozbyć. Może ktoś z Was wie?


Druga sprawa dotyczy filmiku prezentacji niszy na YouTube.
Jednym z moich większych sukcesów to uwaga.. wypozycjonowanie filmu o niszy na pierwszym miejscu, na pierwszej stronie!!
Fake komentarze + 600 fapek z addmefast i zamrożenie oglądalności. Licznik stanął mi na 301. Konwersacja to 78 wejść na 2 pobrania.
Co może być spowodowane taką słabą pobieralnością? To tylko 2 pobrania na 78 wejść. Do tego zamrożenie liczniku wejść. Umie się ktoś tego pozbyć lub naprawić konwersacje?


Przejdźmy teraz do samej konwersacji.
Dla mnie jest to dużo, ale jak na takie coś to i tak mało pobrań.
Wiecie, co może ich odrzucać, bądź zniechęcać od pobierania mojego hacka?
Oto moje screeny z ostatniego czasu:



[Obrazek: 1zgerye.png]
[Obrazek: 2ibf1ns.png]
[Obrazek: juhc1h.png]
[Obrazek: 34nnupc.png]
[Obrazek: b6swok.png]
[Obrazek: r9gyf4.png]

Dzisiaj się dowiedziałem, że jakiś śmieć pasożyt skopiował mi mój filmik o niszy! Jak kontratakować? nie mogę tego tak zostawić! Muszę zacząć działać przeciwko temu plugastwu! Ale wie ktoś jak? Angry

Pomimo powyższych problemów tak dobrze wypozycjonowanie filmu i zarobienie 27$ to rzecz, o której nigdy nawet nie myślałem
w moim przypadku. Prawdziwy sukces!!!
Dodgy


RE: Kilka pytań odnośnie działalności na PPA - roniartur - 25-02-2014 20:29

konwersji*
Dodawaj na swoich filmach napisy z linkiem na twoją stronę, zgłoś go.


RE: Kilka pytań odnośnie działalności na PPA - pietruch78 - 25-02-2014 21:25

(25-02-2014 20:29)roniartur napisał(a):  konwersji*
Dodawaj na swoich filmach napisy z linkiem na twoją stronę, zgłoś go.

Właśnie w moim najlepszym filmiku zapomniałem dodać swój znak wodny facepalm