Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kopanie BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Kopanie BTC (/Temat-Kopanie-BTC-86355)

Strony: 1 2


Kopanie BTC - krywdzik - 25-02-2014 17:07

Zacząłem się trochę bawić w zbieranie BTC. Póki co dla funu zwykłe darmowe klikania (niech się pomału coś zbiera Wink ).

Nie chce póki co inwestować w to dużych pieniędzy (których zresztą na chwilę obecną nie posiadam ;p)
Znalazłem na allegro coś takiego
koparka

Ile dzięki temu w przybliżeniu mógłbym ukopać przez cały dzień ?
Czy komp ma tu jakieś znaczenie czy to już tylko zależy od tej koparki ?


RE: Kopanie BTC - KerPwn - 25-02-2014 17:25

Komp nie ma tutaj znaczenia, ponieważ to będzie kopała koparka.
Co do zysków jakie Ci przyniesie, uwaga ... biorąc pod uwagę wzrost trudności kopania i cenę przez pierwszy miesiąc chodzenia 24/7 wykopie zniewalające 2,4 zł.


RE: Kopanie BTC - aniglo - 08-03-2014 02:29

może zacznij od kopania w chmurze - bez sprzętu?
dochodowe koparki,to wyższa szkoła jazdy - trzeba sporo zainwestować(kilka tys.) w sprzęt i opłaty za energię.
polecam CEX.IO - przelej sobie uklikane BTC do kopalni,kup za to moc,a ona zacznie zarabiać w ciągu kilku min.
sam tak robiłem na początku mojej przygody z BTC


RE: Kopanie BTC - Kede - 08-03-2014 02:57

Nie opłaca się już inwestować w cex.io. W taki sposób nawet sobie nie dorobisz, w ogóle przy obecnej trudności jest to kiepsko opłacalne Wink


RE: Kopanie BTC - Lukines - 09-03-2014 02:16

Nie opłaca sie sam kupilem 2 tygodnie temu 3 takie koparki Big Grin I szczerze to mogę je sobie w tyłek w sadzić jeśli byś kupił takich 10/20 to może coś byś jeszcze wykopał. Ale więcej zarobił na handlu walutami wirtualnymi niż na kopaniu ;D


RE: Kopanie BTC - krywdzik - 10-03-2014 19:09

Czyli bez inwestycji w porządną koparę (kilka tys. zł których nie mam ;P) mogę sobie klikać tylko i może za parę lat wyklikam 1 BTC ? Wink


RE: Kopanie BTC - bolo9797 - 10-03-2014 19:24

Sa inne kryptowaluty ktore latwiej wykopac ale sa mniej warte.


RE: Kopanie BTC - krywdzik - 10-03-2014 19:35

to aktualnie którę są na chwilę obecną najbardziej opłacalne ? Chodzi o stosunek szybkości kopania do wartości danej kryptowaluty


RE: Kopanie BTC - lijon - 14-03-2014 23:43

tu masz odp


http://coinmarketcap.com/


RE: Kopanie BTC - xxyzzy - 31-03-2014 17:20

ile juz zarobiliście