Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomocy, potrzebuje dotrzeć do firmy której mam tylko "kawałek" loga.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Pomocy, potrzebuje dotrzeć do firmy której mam tylko "kawałek" loga.. (/Temat-Pomocy-potrzebuje-dotrzec-do-firmy-ktorej-mam-tylko-kawalek-loga-86351)



Pomocy, potrzebuje dotrzeć do firmy której mam tylko "kawałek" loga.. - adik0070 - 25-02-2014 16:26

Temat do zamknięcia.. Z góry dzięki za chęci, nie udało się..


RE: Pomocy, potrzebuje dotrzeć do firmy której mam tylko "kawałek" loga.. - maax6 - 25-02-2014 17:48

Może więcej info, czym się zajmuje. Co od nich potrzebujesz.
Nie masz ostrzejszego zdjęcia?


RE: Pomocy, potrzebuje dotrzeć do firmy której mam tylko "kawałek" loga.. - adik0070 - 25-02-2014 18:05

Zajmują się ogólnie elektroniką. Niestety mam tylko to.. Zaczyna się na Tubo, Tuba, Tabo.. nie mogę za chiny jej znaleźć. To bardzo ważne..


RE: Pomocy, potrzebuje dotrzeć do firmy której mam tylko "kawałek" loga.. - Kede - 25-02-2014 20:04

Niestety ciężko będzie bo na zdjęciu zbyt wiele nie widać.
Próbowałem wszystkiego i niestety nic nie znalazłem.


RE: Pomocy, potrzebuje dotrzeć do firmy której mam tylko "kawałek" loga.. - roniartur - 25-02-2014 20:21

Widzę że jakiś dysk, to może "titanum"?