Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NIEAKTUALNY Dziennik pracy PPA/Suby - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: NIEAKTUALNY Dziennik pracy PPA/Suby (/Temat-NIEAKTUALNY-Dziennik-pracy-PPA-Suby-86344)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE: Dziennik pracy: PPAwła - Erge i SubTeusza - Clovere - ErgePL - 13-07-2014 21:39

DZIEŃ 139 [MIESIĄC 5]

Co udało mi się dziś zarobić?
6.96$

Co będe robił?
A ch*j wie.


Lipcowy cel:
97.09$ / 150$

Liczba nisz na starym blogu: 40

Liczba nisz na nowym blogu: 7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Dość tego, no ku**a! Przecież pieniądze się same nie zrobią... Choć w sumie... Dodgy Dobra, wyje**ne, lecimy. Zbieram sie powoli bo haj$ spada. Zrobię za nie długo jakiś pokaz mikro iluzji dla tego forum, z dedykacją oczywiście, może nawet jutro nagram... Zobaczymy, choć takie moje obiecywanie jak... dobra, nic. Tongue
Okee, ja słucham tego czegoś i robie hacka, do kiedyś tam kiedyś. Tongue





Choć w sumie nie, nie chce mi się. Chyba z PPA będę powoli kończył. Jak dla mnie rozkręciłem to na maxa, tylko polepszać, a tego mi się nie chce. Chyba kończę, niech haj$ sie nabija, ja znajde coś innego na zarobek w necie bo to męczące sie dla mnie stało. Zobaczymy, coś może zrobie, nie zrobie, trudno. Wiem o PPA taaak dużo, że może kiedy indziej tą wiedze wykorzystam. Póki co, nic. Odezwę się jeszcze, i właśnie wpadł lead za 3.35$, ale ja kończe z tym biznesem, ide handlować narkotykami. Jerk2 No trudno. Do jutra, bardziej sie może rozpisze. Wink


RE: Dziennik pracy: PPAwła - Erge i SubTeusza - Clovere - szufliko - 15-07-2014 16:01

No tak trzymacTongue


RE: Dziennik pracy: PPAwła - Erge i SubTeusza - Clovere - ErgePL - 26-10-2014 00:27

Siemano! Wypłaciłem w sumie dwa dni temu 200 ileś dolarów z ac, a łącznie mam już prawie 800$. Nie robie już z tym nic. Biznes stoi, hajs sie nie kręci i dupa. Coś będe kminił z adf.ly i coś z ppa, ale coś w stylu hotcashu, nie hacki w vb. Tongue
Adios, taki tam news Wink


RE: Dziennik pracy leniwego Pawua ._. - ErgePL - 03-11-2014 01:38

Cześć! Ponownie... Dużo rzeczy sie pozmieniało i mam teraz duuużo czasu na zarabianie a hajsu nie ma Xpokerface
Coś jakoś mam teraz wene na PPA, chciałem zarabiać real contentem na PPD ale jakoś zbyt ciężko mi sie z tym pracuje, a że z PPA mam już jakieś doświadczenie to czemu by też nie zarabiać znowu? Wink
Z Adf.ly'a wypłaciłem coś koło 13$ (45 zł), a z Astro 204$ (660 zł). I jedyne co mi zostało to to z Adf.ly'a facepalm
Dobra, zaczynamy nowy rozdział!

...Część druga!

Dzień: 1 (Wczorajszy)

Co zrobiłem? Wink
- Zrobiłem hacka
- Wrzuciłem film na yt
- Dodałem post na bloga
- Promowaniee

Co zarobiłem? Wink
- 0$ PPA
- ???

Do jutr... dziś! Lol


RE: Dziennik pracy leniwego Pawua ._. - Radi98 - 03-11-2014 17:36

Mam pytanie gdzie masz postawionego bloga??


RE: Dziennik pracy leniwego Pawua ._. - ErgePL - 03-11-2014 17:58

Własny hosting. Wink


RE: Dziennik pracy leniwego Pawua ._. - ErgePL - 03-11-2014 23:08

...Część druga!

Dzień: 2

Co zrobiłem? Wink
- Zrobiłem hacka
- Wrzuciłem film na yt
- Dodałem post na bloga
- Promowaniee

Co zarobiłem? Wink
- 0$ PPA
- ???

Pierwsze wejścia w drugim dniu pracy, nie jest źle! Idea
[Obrazek: nisz.png]
Do jutra!


RE: Dziennik pracy leniwego Pawua ._. - Bolt - 03-11-2014 23:48

Generalnie tak z własnego doświadczenia ci powiem że teraz coraz ciężej działać w PPA na hackach. Skończyłem z tym jakoś na początku tego roku bo konkurencja stała się nie do wytrzymania, z racji że większość mojego ruchu pochodziła z Youtube'a. Ale co dobre kiedyś się musi kończyć, nagle earnerów zrobiło się jak grzybów, a wraz z nimi przybyło flaggerów (jak dobrze było kiedy flagowało się kogo chciało a nie było flagowanym!) i koło marca odpuściłem, postanowiłem się przebranżowić. Generalnie chodzi mi o to że jest teraz kolosalnie ciężko, szybko lecą flagi, padają konta, generalnie padaka z youtubem, o dailymotion czy vimeo szkoda gadać, żadna to alternatywa. Jedyny słuszny pomysł to zacząć z SEO i to na poważnie bo inaczej ciężko cokolwiek jeszcze będzie zarobić na hackach. Zanosi się na sezon na suby Smile


RE: Dziennik pracy leniwego Pawua ._. - ArekzPolski - 04-11-2014 06:52

Ppa dla mnie jest za trudne smutny ale życzę ci wytrwałości


RE: Dziennik pracy leniwego Pawua ._. - ErgePL - 04-11-2014 17:40

Bolt, wszystko jest prawdą, ale jak sie znajdzie nisze z której korzystają 2-3 osoby to idzie coś zarobić. Z subami mam tak, że właśnie za chu*a ich nie ogarniam... Spam i spam, a dla mnie robi się to męczące. Na hotcashu mam 10.50 bo sie w to bawiłem, a jak spamuje to mam po 3-4 wejścia wciągu dnia. Spam na fp, grupach itp. i nic. Musiałbym duużo poczytać o subach co i jak z tym, a mentora nie chce bo nie lubie gdy ktoś mi coś mówi bym to robił. Wole sam do wszystkiego dojść.
Myślę by przez tydzień pracować z subami i zobaczyć wyniki, a drugi z PPA i bym porównał.
Także biorę się za suby! Idea