Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Youtube - Pytanie , ktoś pomoże? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Youtube - Pytanie , ktoś pomoże? (/Temat-Youtube-Pytanie-ktos-pomoze-86335)



Youtube - Pytanie , ktoś pomoże? - fastrets - 25-02-2014 11:58

Witam , wytłumaczy mi ktoś dlaczego tak mam?

Otóż 2 dni temu wrzuciłem filmik na youtube z pewnym hackiem i , problem jest taki że gdy wyszukam ten film w wyszukiwarce yt to pisze że ma on 318 wyśw , natomiast gdy zaloguje się na konto yt i wejdę na wrzucony przezemnie film to pisze że ma on 860 views.

Czemu tak jest ? , dodam że mam tak już od 2 dni i to sie niezmiania niestety Smile


RE: Youtube - Pytanie , ktoś pomoże? - Maniero - 25-02-2014 12:13

Po pierwsze.. zamaż nie tylko nazwę a i miniaturki! Nisze idzie rozpoznać, co do problemu. Też tak czasem miałem, statystyki YT w panelu czasami po kilku dniach się dopiero odświeżają. Ja nie raz miałem w panelu 10.. 20 wyśw a na stronie yt ponad 500.


RE: Youtube - Pytanie , ktoś pomoże? - fastrets - 25-02-2014 12:19

Ok czyli to się zaktualizuje w najbliższym czasie ?


RE: Youtube - Pytanie , ktoś pomoże? - Maniero - 25-02-2014 12:24

Tak, youtube nie aktualizuje statystyk co sekundę, tylko co jakiś czas. Nie masz się czym martwić Wink