Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od kilku dni nie indeksuje tematów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Od kilku dni nie indeksuje tematów (/Temat-Od-kilku-dni-nie-indeksuje-tematow-86304)



Od kilku dni nie indeksuje tematów - musicfan - 24-02-2014 19:50

Witam, mam pewien problem z forum, otóż od kilku dni nie indeksuje mi nowych tematów do google i znikły pewne słowa kluczowe (nie promowałem ich) pod site:tojastrona.pl wyskakuje 253.000 wyników (jeszcze wczoraj było 254.000 i cały cas przybywało do pewnego czasu) Dodam że wcześniej też był taki problem i to przez spory czas ...
Czy Google nałożyło mi filtr? i jeśli tak to dlaczego? ew. jak się tego pozbyć?
Link do forum w sygnatuce


RE: Od kilku dni nie indeksuje tematów - GoodLecki - 24-02-2014 23:16

Wyniki z różnych DC, normalka. Ponad 85% to linki nofollow a 90% BL pochodzi z jednej domeny. zmień to.


RE: Od kilku dni nie indeksuje tematów - musicfan - 25-02-2014 14:37

a mógł byś wytłumaczyć z jakiej domeny i jak to zmienić?


RE: Od kilku dni nie indeksuje tematów - GoodLecki - 25-02-2014 16:24

Jestem na tel. teraz a poprawić to możesz poprzez odpowiednie zróżnicowane linkowanie strony
Napisz na gg coś ci podpowiem


RE: Od kilku dni nie indeksuje tematów - musicfan - 25-02-2014 16:46

gg nie używam już od ponad roku i nie zamierzam instalować bo komputer muli ...
mógł byś podesłać jakieś wskazówki na PW albo tutaj?