Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Problem nr 6 z opcją PLAY - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Problem nr 6 z opcją PLAY (/Temat-Rozwiazane-Problem-nr-6-z-opcja-PLAY-8627)



[Rozwiązane]Problem nr 6 z opcją PLAY - Dominator - 14-06-2010 20:17

Kod:
[quote]DLACZEGO MI SIĘ TAK POKAZUJE CO PIĘTNASTY FILMIK ?[/quote]

[Obrazek: kindyba.jpg]

System Windows Vista


RE: Problem nr 6 z opcją PLAY - Tidus - 14-06-2010 20:23

Wylogowuje Cię. Też tak czasem mam i to dlatego bo np. filmik trwa 4minuty a ty za 10 minut wpisujesz kod captcha i cie wylogowuje , to samo jest na qday . Teraz na lockerz jest auto logowanie jezeli jestes nieaktywny przez pare minut


RE: Problem nr 6 z opcją PLAY - Magnus - 14-06-2010 20:29

Musisz ,,chodzić,, po stronie bo w innym wypadku będzie Cię wylogowywać [przy dłuższych filmikach] jak masz filmik do 2-4 min nie powinno wywalać.


RE: Problem nr 6 z opcją PLAY - mag1313 - 15-06-2010 08:29

mi i przy 15 min nie wywala, ale miałem tak też, a na chwilę obecną filmiki dobrze i działają tylko z rana - tak do ok. godz. 10, później przycinają, wywala mnie do logowania lub po filmiku nie wyskakuje kod i muszę go jeszcze raz oglądać. Tak więc filmiki oglądam tylko z rana.


[Rozwiązane]Problem nr 6 z opcją PLAY - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.