Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ski jump mania - dla fanów skoków narciarskich - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+--- Wątek: Ski jump mania - dla fanów skoków narciarskich (/Temat-Ski-jump-mania-dla-fanow-skokow-narciarskich-86263)



Ski jump mania - dla fanów skoków narciarskich - Noobuser - 24-02-2014 07:28

Skoki narciarskie
Ski jump mania jest to gra przy której każdy się odstresuje.
Na początku tworzymy postać, wybieramy płeć i i nick.
Z samego początku powinniśmy wykonać skok próbny który możemy wykonywać w nieskończoność bez utraty energii czy pkt. skoków. Polecam to dla początkujących.. Wink
Gra jest zbudowana w ten sposób że każą nam robić samouczek ja uważam że to bez sensu. Robiłem około 7 kont i testowałem każdą strategię i mam swój najlepszy sposób na rozwój postaci. Wink


Na początku wbijamy 4 poziom na misjach(zadaniach).
Ulepszamy statystyki do 14-15.
Atakujemy w pojedynkach najsłabszych graczy żeby wygrać 5 pojedynków z rzędu.
Otrzymujemy nagrodę za osiągnięcie - tą nagrodę wydajemy na ulepszenie statystyk.
Dalej atakujemy najsłabszych graczy tak aby wygrać 25 z rzędu bez porażki (osiągnięcia są za 5,10,15,20,25 wygranych z rzędu) co da nam około
1 300 000 kasy i będziemy baaaardzo na plus w porównaniu z innymi.
Gdy już pokonamy 25 osób z rzędu w pojedynkach rankingowych zaczynamy walczyć o pieniądze.
W tym celu należy kliknąć na nick gracza z rankingu i tam w jego profilu zawalczyć o kasę. Tutaj tak samo należy wygrać 25 razy bez porażki aby zarobić grubo ponad 1 300 000 kasy. Wink
Jeżeli zrobimy taki start 50 wygranych bez porażki w tych 2 rodzajach będziemy baaardzo na plusie i gra później będzie dużą przyjemnością.

Ps: Osiągnięcia często się blokują dlatego należy się wylogować i zalogować od czasu do czasu.

Serdecznie polecam tą grę ten krótki poradnik sprawi że każdy będzie miał dobry start.. Smile

Reflink(jak ktoś wbije 10 poziom po rejestracji z niego to będę miał korzyści):
http://s1.skijumpmania.com/r48638








Czysty link:
http://s1.skijumpmania.com


RE: Ski jump mania - dla fanów skoków narciarskich - foen1 - 24-02-2014 11:52

dobre Wink


RE: Ski jump mania - dla fanów skoków narciarskich - milosz998 - 24-02-2014 23:48

Fajne może być, pogram zaraz.

Mega gierka, pograłęm do 11 lvl i jutro znowu będzie tyranko.


RE: Ski jump mania - dla fanów skoków narciarskich - Warr - 14-03-2014 20:11

Fajna gierka, polecam Smile


RE: Ski jump mania - dla fanów skoków narciarskich - Grasz_w_zielone - 24-07-2014 11:47

Ciekawa gierka Smile pogram troche w pracy Tongue


RE: Ski jump mania - dla fanów skoków narciarskich - yuky - 02-08-2014 10:00

nudzi sie


RE: Ski jump mania - dla fanów skoków narciarskich - Pablinho - 05-02-2015 14:17

Fajne na nudę Big Grin


RE: Ski jump mania - dla fanów skoków narciarskich - PatrykPolak - 10-03-2015 08:04

Grałem w to ale mi się znudziła.


RE: Ski jump mania - dla fanów skoków narciarskich - bertiebrown - 26-03-2015 15:53

Fajne, może Ci wbiję ten 10 lvl.