Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki refback? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jaki refback? (/Temat-Jaki-refback-86262)



Jaki refback? - Kielnia1992 - 24-02-2014 07:28

Witam. Moje pytanie jest proste. Niech każdy odpowie na pytanie indywidualnie.
Czy refback 80% byłby dla Ciebie zadowalający?
Pytam się, ponieważ posiadam szeroką ofertę refbacku, a ciekawi mnie czy ktoś chętnie korzystałby z takiej usługi.


RE: Jaki refback? - Darven - 26-02-2014 08:14

Mógłby ktoś mi w skrócie powiedzieć czym jest reffback bo każdy o tym gada a nigdzie nie mogę znaleźć wyjaśnienia.


RE: Jaki refback? - Kielnia1992 - 26-02-2014 13:38

Refback polega na tym, że przykładowo jesteś moim poleconym i ja zwracam ci jakiś ustalony procent mego zarobku z twoich klików.
Przykładowo kliknąłeś 10 reklam po 0,01$. Ja za te 10 klików otrzymuje 50% na serwisie czyli w tym przypadku 5 centów. Powiedzmy, że refback to 80% czyli zwracam ci 80% z tych 5 centów. 4 centy idą dla ciebie, a 1 cent dla mnie.
Chcesz to możesz u mnie spróbować. Oferuję refback 80% na ponad 30 buxach.


RE: Jaki refback? - Darven - 26-02-2014 15:53

Napisz listę buxów na PW Big Grin Podstawowe info do każdego: Dzienny zarobek z klików + minimum do wypłaty. Ogólnie jestem zainteresowany


RE: Jaki refback? - kubusssss - 26-02-2014 21:58

Również jestem zainteresowany, pisz pw