Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Ban na IP - jak długo jeszcze ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Ban na IP - jak długo jeszcze ? (/Temat-Rozwiazane-Ban-na-IP-jak-dlugo-jeszcze-8625)



[Rozwiązane]Ban na IP - jak długo jeszcze ? - Vesperus - 14-06-2010 19:25

Mam bana na IP od 9 dni jak mam jeszcze długo czekać ? Jestem na MAXa wnerwiony bo mam pełno filmików do obejrzenia a są za 12PTZ Sad
Już napisałem e-maila do Lockerz
Pomocy Sad


RE: Ban na IP - jak długo jeszcze ? - Magnus - 14-06-2010 19:35

Niestety nic innego nie pozostało Ci.Możesz napisać po 1 e-mailu na każdy adres z lockerz...


RE: Ban na IP - jak długo jeszcze ? - Parada - 14-06-2010 20:02

A można wiedzieć, za co masz tego bana? Jak za zbyt częste odświeżanie strony, to musisz poczekać na odpowiedz Lockerz, albo zmienić sobie ip...
Jeżeli nie odpisali ci, to spróbuj jeszcze raz do nich napisać na [email protected], mi to pomogło, bo miałem to samo.


RE: Ban na IP - jak długo jeszcze ? - Vesperus - 14-06-2010 20:17

(14-06-2010 20:02)Parada napisał(a):  A można wiedzieć, za co masz tego bana? Jak za zbyt częste odświeżanie strony, to musisz poczekać na odpowiedz Lockerz, albo zmienić sobie ip...
Jeżeli nie odpisali ci, to spróbuj jeszcze raz do nich napisać na [email protected], mi to pomogło, bo miałem to samo.

Za zbyt częste odświeżanie. Mogę wiedzieć co im napisałeś ? oraz ile czekałeś na odblokowanie ?. Nie mogę zmienić sobie IP


RE: Ban na IP - jak długo jeszcze ? - grzegorz3b - 14-06-2010 21:17

Użyj vpn.


RE: Ban na IP - jak długo jeszcze ? - BartuS - 14-06-2010 22:29

FreeVPN, albo proxy (choć to jest to samo ;])


RE: Ban na IP - jak długo jeszcze ? - Vesperus - 14-06-2010 23:17

(14-06-2010 22:29)BartuŚ napisał(a):  FreeVPN, albo proxy (choć to jest to samo ;])

wiem że to zadziała ale nie chcę BANa na dożywocie Big Grin


[Rozwiązane]Ban na IP - jak długo jeszcze ? - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.