Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
klikanie w buxsach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: klikanie w buxsach (/Temat-klikanie-w-buxsach-86240)



klikanie w buxsach - ingro85 - 23-02-2014 17:54

witam serdecznie mam pytanie odnosnie buxsów a klikania w nich pytam was bo może ktos zwas tak klika .
chciałbym dowiedzieć sie czy ktos zwas wchodi na buxsy przez tablety i klika czy zalicza normalnie czy niemozna klikać??


RE: klikanie w buxsach - mks22 - 23-02-2014 18:00

Spróbuj to się dowiesz Big Grin Myślę, że powinno się dać, gorzej z telefonami.


RE: klikanie w buxsach - ingro85 - 23-02-2014 18:07

powiem tak nie sprobuje narazie bo niemam tableta ale chce kupic i dlatego pytam czy da się zebym wiedział czy jak niebede miał dostepu do kompa czy uda mi sie z tableta


RE: klikanie w buxsach - xardas1020 - 23-02-2014 23:14

(23-02-2014 17:54)ingro85 napisał(a):  witam serdecznie mam pytanie odnosnie buxsów a klikania w nich pytam was bo może ktos zwas tak klika .
chciałbym dowiedzieć sie czy ktos zwas wchodi na buxsy przez tablety i klika czy zalicza normalnie czy niemozna klikać??

na nie wszystkich buxach się da kliknąć w reklamy z poziomu tableta


RE: klikanie w buxsach - aklopis - 24-02-2014 00:40

Jest masa przegladrek, ktore mogą byc uzywane jako deskoptowe(czyli odczytywane jak na kompie). Nie powinno byc z tym problemu wg mnie choc nikgy nie sprawdzalem


RE: klikanie w buxsach - Workis - 24-02-2014 13:57

Niektore buxy wymagaja, aby ich reklamy byly wyswietlane w konkretnej rozdzielczosci (conajmniej tej konkretnej Wink ), np. neobux. Na telefonie taki neobux nie pojdzie, nie wiem jak na tablecie - byc moze na wiekszym da rade.

pozdrawiam


RE: klikanie w buxsach - sbgorka - 25-02-2014 22:05

jak wyżej, różnie to jest. Np Ojooo nie poklikasz z telefonu czy tableta. Ale niektóre puszczają. Może lepiej jakiś mały netbook do tego na windows? Kasa podobna a napewno poklikasz. Zobacz jakiego flashplayera używa dany bux albo pod tym kątem szukaj info w sieci. pozdr