Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Totalna pustka w głowie na temat inwestycji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Totalna pustka w głowie na temat inwestycji (/Temat-Totalna-pustka-w-glowie-na-temat-inwestycji-86239)



Totalna pustka w głowie na temat inwestycji - NowyKoles - 23-02-2014 17:31

Witam!

Posiadam 400 funtów i cały czas powiększam tą kwotę jednak siedzi mi w głowie myśl, że sposób w jaki tą kwotę powiekszam kiedyś pęknie i chciałbym mieć też alternatywę. Mój obecny sposób plus jakiś inny na zabezpieczenie.

Szukam po forum zarabiam, u jego konkurenta, na polskim forum o inwestycjach, na zagranicznych forach a mimo to mam totalną pustkę w głowie.

Chciałem otworzyć własnego hyipa - wiadomo to też jest inwestycjia bo oprócz tego że ludzie zarabiali by u mnie to jak też z nich bym zarabiał. No ale wiecie jak to się skończyło. Chyba nie jestem jeszcze gotowy choć ciąglę myślę o stworzeniu czegoś profesjonalnego. Nie tak prostego jak to co wypuściłem.

Jeżeli macie jakieś fajne propozycje na temat inwestowania to bardzo bym prosił. Nie chcę słyszeć o MT bo każdy słodzi a skończy to tak samo jak BB na którym też się przejechałem. Myślałem też po prostu o lokacie bankowej. W wielkiej brytanii gdzie mieszkam nawiększe oprocentowanie ma chyba HSBC bank ktory daje około 4% w skali roku. Jednak kwota 400 funtów to śmieszne pieniądze na takie coś Wink

Pozdrawiam i czekam na wasze wypowiedzi.


RE: Totalna pustka w głowie na temat inwestycji - patis1997 - 10-03-2014 23:22

Możesz spróbować inwestycją na jakimś buxie Ojooo lub ProBux.


RE: Totalna pustka w głowie na temat inwestycji - verona - 11-03-2014 21:21

Proste - zajmij się PPA (polecam firecash.org) lub czymś świeższym czyli subskrypcjami (polecam firesub.pl). Pieniądze zawsze przydają się do rozwinięcia sensownego ruchu, czyli np. zaprojektowanie i pozycjonowanie sensownego bloga, strony, zlecenia jakiegoś bota itp. Te 400 funtów możesz szybko pomnożyć, nie ma sensu by leżakowały na koncie..


Totalna pustka w głowie na temat inwestycji - Artinesse - 02-03-2018 00:20

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.