Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam Mentora /rejestracja z refa /mam domenę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam Mentora /rejestracja z refa /mam domenę (/Temat-Szukam-Mentora-rejestracja-z-refa-mam-domene-86224)



Szukam Mentora /rejestracja z refa /mam domenę - TOMEK94 - 23-02-2014 13:13

Witam. Szukam doświadczonego, ogarniętego mentora który przekaże mi swoją wiedzę i pomoże mi zacząć zarabiać w PPA. Mogę się oczywiście zarejestrować z refa. Mam zarejestrowaną domenę. Zarabiałem już w internecie dość spore pieniądze (rzędu 800zł/miesiąc) lecz w zupełnie inny od PPA sposób. Jak na razie w PPA jestem w sumie całkowicie zielony. Zacząłem coś tam sam działać i zarobiłem ~$11. Możliwe, że na razie będę potrzebował wszystkich informacji na tacy. Lubię mieć podstawy informacji by później móc działać i tworzyć coś na swój sposób. Jestem dostępny praktycznie cały tydzień także z komunikacją ze mną nie będzie problemu Smile
Pozdrawiam Smile


RE: Szukam Mentora /rejestracja z refa /mam domenę - Rasja - 25-02-2014 17:45

Podczepiam się pod temat, szukam mentora który pomoże mi działać na youtube, mam stronkę pod WP, jakieś niewielkie sumy dziennie wpadają, tworze sam programy, filmy mniejwięcej ogarniam się w PPA, szukać nisz chyba umiem... Ale nie umiem przebic się w youtube, każa lepsza nisza ląduje na 3-4 stronie i nie da rady wejść wyżej, na google w ogóle nie moge znaleźć żadnego posta(może to być spowodowane niewielką iloscią czasu)... Jak ktoś ma sposób na zdobywanie dobrej pozycji na youtube, promowanie swoich postów i chciałby się nim podzielić wzamian za refa lub jakiś inny sposób (wedle umowy) to piszcie na PW. Obecnie działam na FC ale jeśli będzie faktycznie fajna propozycja współpracy to mogę się przenieśćSmile Podkreślam że nie interesuje mnie standardowa pomoc: promuj filmy, poprawiaj ich statystyki i czekaj czy uda się wypromować czy nie... Robiłem już tak i nic to nie dało:/ Miałem już mentora ale nie był w stanie powiedzieć nic co by mi pomogło.. tylko standard z poradników... Chciałbym również aby była to osoba doświadczona z pokaźnym zarobkiem a nie 200$ miesięcznie od 2 mies... LICZĘ NA INFO NA PW!


RE: Szukam Mentora /rejestracja z refa /mam domenę - surfer0700 - 02-03-2014 20:07

http://zarabiam.com/Temat-Szukasz-mentora-Zajrzyj-59806

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.