Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Czerwonowłosego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Czerwonowłosego (/Temat-Dziennik-Czerwonowlosego-86207)

Strony: 1 2 3 4


RE: Dziennik Czerwonowłosego - Morfit - 06-04-2014 21:09

Subskrypcje SMS:
Kolejny dzień na autopilocie ( BOŻE XD ), wróciłem do domu o 13, później z dziewczyną przez 5 godzin siedziałem, a później znów na orlika. Wróciłem niedawno i stwierdzam kolejny bardzo udany dzień w moim wykonaniu. Jeśli zarobię do końca kwietnia tysiąc złotych, to 10% z kwoty, którą wypłacę w maju przeznaczę na jakiś większy cel. Sami zdecydujecie czy ma to iść na zwierzaki, bezdomnych, czy jakiegoś rodzaju hospicja. A co do dzisiejszej kwoty, to na godzinę 22:06 jest to 112zł, konwersja 5%. Mam w planach zmienić jutro theme na mojej stronie i poczytać troszkę o SEO, bo jestem w tym kompletnie zielony.

[Obrazek: i4ki70.jpg]

22:39 - już 119zł.

Kryptowaluty:
Nudny dzień, obracałem tylko dziś Einstainium, kupowałem po 700 satoshi, a sprzedawałem po 950. W sumie zarobiłem jakieś 0,04 BTC, czyli na oko 50zł.

Swoją drogą, z powrotem zmieniam kolor włosów na blond, czerwień mi się znudziła Lol


RE: Dziennik Czerwonowłosego - m4rcin93 - 06-04-2014 21:16

"Piękny" dziennik.

PS. Stary ziomeczek Cool
PS2. Co to masz na łbie, okres? :|


RE: Dziennik Czerwonowłosego - Morfit - 06-04-2014 21:17

Na ten okres poznałem więcej dziewczyn niż ty się ich naoglądałeś w internecie Lol


RE: Dziennik Czerwonowłosego - m4rcin93 - 06-04-2014 21:20

Tylko dlaczego te dziewczyny mają męskie imiona? Lol


Odp: Dziennik Czerwonowłosego - casualsprojects - 06-04-2014 21:24

te 10% przekaz na szczyty cel- na mnie Big Grin

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Dziennik Czerwonowłosego - Morfit - 06-04-2014 21:25

Bo wiedziały, że znam m4rcina93 i po prostu chciały do niego dojść przeze mnie Lol

casual: jestem mizantropem, wolałbym to najchętniej przeznaczyć na zwierzaki ;p


RE: Dziennik Czerwonowłosego - Morfit - 08-04-2014 22:35

Subskrypcje SMS:
Przez ostatnie dwa dni zarobiłem zaledwie 7zł ( to i tak jest dziwne, bo moja strona była wyłączona ), więc szkoda było nawet pisać XD jutro wrócę z dziesięciokrotną siłą ( no dobra, dwukrotną, bo kolega będzie mi pomagać ). Przez te dwa dni przygotowałem się poważniejszego reklamowania strony, założyłem jej FanPage na FB, zmieniłem theme na bardziej przejrzysty, poczytałem trochę o seo i zyskałem partnerstwo kolejnej strony.

Kryptowaluty:
Kolejne dwa nudne dni, niestety waluta SRG okazała się shitem i jestem około 300zł w plecy. Prócz tego dokopałem PLNc do 35 tysięcy. Teoretycznie najrozsądniejszym wyjściem byłoby ich sprzedanie, ale właściciele tej waluty cały czas się zarzekają, że za kilka miesięcy wartość 1 PLNc będzie wynosić od 5 do 10 złotych. Ewentualnie poczekam jeszcze trochę, może jej nie zdumpują i w końcu będzie jakaś normalna wartość - np po 50 groszy, wtedy sprzedam 3/4, a resztę zostawię na czarną godzinę.



RE: Dziennik Czerwonowłosego - Morfit - 10-04-2014 03:48

Subskrypcje SMS:
Dziś wpadłem na genialny pomysł na rozpromowanie swojej strony. Mam nadzieję, że to wypali. Dodałem 2 posty i dopieściłem do końca nowy styl. Prócz tego w końcu zacząłem ogarniać spam na Facebooku. Metoda oklepana, ale jeśli przy nakładzie 20 minut wpadnie z 10zł, to będę zadowolony.

Kryptowaluty:
Jeśli chodzi o kryptowaluty, to wypłaciłem dzisiaj 1,81 BTC, które mam już w gotówce. Prawdopodobnie zmienię płytę główną w koparce na ASRocka do BTC i zamienię R9 270X na R9 280X.



RE: Dziennik Czerwonowłosego - Morfit - 22-04-2014 16:10

Dawno mnie nie było.

Subskrypcje SMS:
Jechałem cały czas na autopilocie i zarobiłem w 12 dni prawie 300zł. Jak dla mnie jest to dobry wynik, zwłaszcza, że nawet na FireSuba nie wchodziłem. Z FanPage'a, który miał zaledwie 300 like'ów ( z czego połowa to znajomi itd ), wpadło mi 19 leadów, jestem z tego mega zadowolony.

Kryptowaluty:
Aktualna konfiguracja to: R9 290, R9 280X, R9 280X i R9 270X. W 270X nie działa mi jeden wiatrak, więc wymęczę ją do czasu aż się spali i wtedy odzyskam pieniądze. Do tego zarobiłem w ciągu miesiąca 2,31 BTC z CEX'a ( z którego się wycofuję swoją drogą ) i w najbliższym czasie kupuję G-Bladera, ASIC'a, który będzie kopać 30MH/s - cała moja prędkość wyniesie około 35MH/s.



RE: Dziennik Czerwonowłosego - zozols1 - 22-04-2014 18:50

Na fanpagu 300 like zarobiłeś 300 zł w 12 dni ? Tongue To była jakaś ekstra nisza czy normalny tekst ? Gratuluję Tongue