Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Czerwonowłosego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Czerwonowłosego (/Temat-Dziennik-Czerwonowlosego-86207)

Strony: 1 2 3 4


Dziennik Czerwonowłosego - Morfit - 23-02-2014 02:37

No cześć impreza

Na sam początek chcę uświadomić wszystkich, że ten dziennik będzie opisywał dwa sposoby zarobku - pierwszy przez subskrypcje SMS, a drugi przez kopanie kryptowalut.
Zabawę zacząłem tydzień temu, zarówno z Fires jak i z kopaniem, tak więc na duże zarobki nie ma co liczyć ( mam nadzieję, że póki co ), zważywszy na fakt, że całą możliwą wiedzę pozyskuję sam.
Wcześniejsze zarobki w internetach ograniczały się do Allegro ( ok. 1000zł w ciągu dwóch miesięcy ), a także PPA ( 800$ w jeden miesiąc ), kiedy to blogi były mało popularne.
Niżej opiszę co się stało w ciągu tego tygodnia, w którym to zacząłem tak bardziej na poważnie przygodę z zarabianiem. Kolejne posty będę dodawał z częstotliwością 1-3 dni, zależnie od tego, czy stanie się coś ciekawego.

Subskrypcje SMS:
W sumie, do dziś zarobiłem 27,50 piniendzy. Niewielka suma, ale także przy niewielkim nakładzie pracy. Zacząłem prowadzić bloga, przez co średnia ilość dziennych leadów to dwa... jak na razie. Do tego dochodzi także mały spam. W najbliższych godzinach będę wykupywał reklamę mojej stronki. Jak na razie, zainwestowałem w Fires.pl, 8 piniendzy, planuję zainwestować jeszcze 50 w reklamę. Oprócz tego dodaję posty na bloga i powoli staram się zrozumieć jak działa SEO. Jestem zielony w tego typu sprawach, więc jeśli ktoś byłby skłonny mi z tym pomóc, będę winien przysługę i kiedyś się odwdzięczę.

Kryptowaluty:
Zabawę z BTC rozpocząłem w dość śmieszny sposób, bo musiałem sprzedać swoją grafikę, a szukałem innej, używanej i natrafiłem na aukcję z dopiskiem "karta służyła do kopania BTC", tak więc zainteresowałem się tym troszkę. Z tego wszystkiego, po kilku dniach kupiłem pierwszą kartę do kopania ( R9 270X )pod skrypt, bo pod SHA-256 nie lubię kopać. Kilka dni później zakupiłem całą koparę ( R9 290, który idzie na sprzedaż ze względu na głośność i HD 7970, który po pierwszym uruchomieniu palił się przez bite 5 sekund ), a wczoraj do całego zestawu dokupiłem jeszcze R9 280X. Aktualnie kopię naprzemiennie WDC i NTC, mam zamiar przejść na DOGE. Wcześniej kopałem NEC, ale ma za dużo Orphanów. I prócz tego przelewam kaskę na CEX'a, a tam mam 12GH/s. Aktualna prędkość koparki 1.2MH/s, po dojściu R9 280X osiągnie ona prędkość 2MH/s. Ogólnie w górnictwo w ciągu jednego tygodnia zainwestowałem łącznie 5850 piniendzy. Trochę dużo, ale nawet jeśli wszystko walnie, to będę maksymalnie 500-600 na minusie, nie licząc tego co zarobię.







RE: Dziennik Czerwonowłosego - Adriano42 - 23-02-2014 02:46

PowodzeniaSmile


RE: Dziennik Czerwonowłosego - atmalm - 23-02-2014 03:04

Będę wpadał


RE: Dziennik Czerwonowłosego - szufliko - 23-02-2014 08:10

powodzenia życzęWink


RE: Dziennik Czerwonowłosego - patryk0407 - 23-02-2014 20:56

powodzenia Smile


RE: Dziennik Czerwonowłosego - ZbysiuK - 23-02-2014 21:29

Powodzenia ! : )


RE: Dziennik Czerwonowłosego - rasiak221 - 24-03-2014 02:20

tak jak powstałeś tak ucichłeśBig Grin


RE: Dziennik Czerwonowłosego - ErgePL - 24-03-2014 09:27

No to czekamy... Tongue


RE: Dziennik Czerwonowłosego - Morfit - 31-03-2014 16:08

No ucichłem, faktycznie. Wszystko z powodu upadku Fires, wtedy przestałem zarabiać. No, ale właśnie ogarnąłem FireSuba, więc dziennik na nowo powraca, dopóki FB nie zostanie zamknięte. Wieczorem walnę posta co i jak z zarobkami.


RE: Dziennik Czerwonowłosego - cord - 31-03-2014 17:15

powodzonka, cierpliwości życzęxD