Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
McDonald - kanapka dla pierwszych stu uczestników w najdłuższej grupie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: McDonald - kanapka dla pierwszych stu uczestników w najdłuższej grupie (/Temat-McDonald-kanapka-dla-pierwszych-stu-uczestnikow-w-najdluzszej-grupie-86187)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


McDonald - kanapka dla pierwszych stu uczestników w najdłuższej grupie - haribol - 22-02-2014 20:05

Siemaszka!


Czas trwania: chyba do 5 marca
Organizator: McDonalds
Zadanie: zrobić łańcuszek zaproszeniowy na fejsie z maxymalną liczbą osób
Nagrody: 1500 makczikenów
Link: https://www.facebook.com/McDonaldsPolska/app_739566449386832

Jak się spręży(my = w poprzednim etapie wygrał łańcuch na 103 osoby) to może wygramy. Przypominam, że w zwycięskim łańcuszku pierwsze 100 osób wygrywa MakCzikena.
Kto wchodzi?
Damy radę zrobić łańcucha do północy, czy jutro?
pozdr.
m


RE: McDonald - kanapka dla pierwszych stu uczestników w najdłuższej grupie - kuleczka91 - 22-02-2014 20:11

Chyba lepszym rozwiązaniem będzie uderzenie jutro Smile


RE: McDonald - kanapka dla pierwszych stu uczestników w najdłuższej grupie - haribol - 22-02-2014 20:12

to spoko, damy rade uderzyć w 100 osób, np. dziś po północy?
każda osoba może "złańcuszkować" trzy kolejne.


RE: McDonald - kanapka dla pierwszych stu uczestników w najdłuższej grupie - kuleczka91 - 22-02-2014 20:22

Wiem, wiem, bo wczoraj to sprawdzałam Tongue A najlepsze jeszcze takie osoby, które z automatu są w stanie potwierdzić wszystkie zaproszenia od razu po wysłaniu.


RE: McDonald - kanapka dla pierwszych stu uczestników w najdłuższej grupie - Jaro070 - 22-02-2014 20:36

@haribol

Chętnie dołączę, ale dzisiaj już chyba nie damy rady nazbierać ponad 100 osób.


RE: McDonald - kanapka dla pierwszych stu uczestników w najdłuższej grupie - CMRR - 22-02-2014 21:10

Przyłącze się po 24. Pod wieczór jeszcze z kilku kont, żeby nie zabierać nikomu makczikenaSmile


RE: McDonald - kanapka dla pierwszych stu uczestników w najdłuższej grupie - Majka - 22-02-2014 21:24

Jutro chętnie dołączę


RE: McDonald - kanapka dla pierwszych stu uczestników w najdłuższej grupie - Admin - 22-02-2014 21:27

no to dołączę i ja Smile


RE: McDonald - kanapka dla pierwszych stu uczestników w najdłuższej grupie - Jacuss - 22-02-2014 21:28

Ja również z 6 kont Big Grin


RE: McDonald - kanapka dla pierwszych stu uczestników w najdłuższej grupie - kuleczka91 - 22-02-2014 21:32

Pasuje taki tekst? żeby wysłać go do tych osób, które mają nam akceptować? (Nie każdy posiada fake konta, z których może zaakceptować Jerk2). Może komuś się przyda:

Hej, mam do Ciebie gorącą prośbę. McDonald's organizuje konkurs, w którym należy zebrać jak największą ilość osób w swojej grupie. Nagrodą dla każdej osoby jest darmowe zaproszenie na McChickena. Darmowego McChickena otrzymują te osoby, które znajdują się w grupie, która w danym dniu ma najwięcej wysłanych i zaakceptowanych zaproszeń (Wygrywa pierwsze 100 osób w grupie). Twoim zadaniem jest zaakceptowanie mojego zaproszenia, które dostałeś/aś ode mnie z aplikacji i wysłanie to kolejnym 3 osobom poprzez aplikację. Wyślij zaproszenia tym którzy Ci zaakceptują na 100% zaproszenie oraz przekaż im tą wiadomość, którą właśnie czytasz, aby przekazali to do kolejnych 3 osób i tak w kółko. 1 potwierdzenie zaproszenia = 1 osoba więcej w węźle grupowym. Jeżeli nam się uda wygrać to dostaniemy zaproszenia do Maka Wink