Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam poradnik pt."Jak zarobić na allegro.pl" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam poradnik pt."Jak zarobić na allegro.pl" (/Temat-Sprzedam-poradnik-pt-Jak-zarobic-na-allegro-pl-86183)

Strony: 1 2 3


Sprzedam poradnik pt."Jak zarobić na allegro.pl" - ciastkO - 22-02-2014 19:38

1.Nazwa przedmiotu :Poradnik "Jak zarobić na allegro.pl"
2.Opis przedmiotu :
Witam!

Sprzedaję poradnik pt."Jak zarobić na allegro.pl"
Poradnik jest przeznaczony dla osób zaczynających dopiero swoją przygodę z zarabianiem na tego typu serwisach oraz starych wyjadaczy, ogółem każdy znajdzie tam coś dla siebie. W poradniku po kolei przeprowadzam przez wszystkie punkty sprzedaży tj. od pozyskanie produktu aż po samą jego sprzedaż przez promowanie swoich aukcji.
Pokazuję swoje zarobki jak dowód na działanie mojej metody.
Ilość pieniędzy jaką zarobisz zależy tylko od Ciebie i twoich chęci, czas jaki trzeba poświęcić dziennie to od 20 minut do 2 h.
Dlaczego sprzedaję ?
Ponieważ nie mam czasu, zacząłem pracować normalnie w trybie 8 godzinnym i nie mam czasu ani siły zajmować się tego typu zarabianiem, przerzucam się na zarabianie typu pasywnego i potrzebne mi trochę PLN na inwestycję.
Jak sprzedaję tylko i wyłącznie 5 sztuk (indywidualnie sygnowane aby uniknąć resellingu)

Ponadto wszyscy co kupią ten poradnik będą mieli zniżkę na kolejny poradnik dotyczący innego sposobu zarabiania ,którego w Polsce nikt jeszcze nie opisał.
Dam komuś z kolorowych do recenzji.
REZERWACJA
1.Basshunterek
2.mireck
3.Wosik
4.masterex2
5.kamillowad

3.Zdjęcia : BRAK
4.Kontakt : PW na forum
5.Cena :50 zł za sztukę
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal, przelew bankowy


RE: Sprzedam poradnik pt."Jak zarobić na allegro.pl" - Zarobiony_Koles - 22-02-2014 21:04

Daj do tutora.


RE: Sprzedam poradnik pt."Jak zarobić na allegro.pl" - Jacuss - 22-02-2014 21:13

Te poradniki to pewnie wszystko to samo, a ktoś kto chce na tym zarobić musi założyć DG ponieważ zarobek = więcej niż 1 aukcja = konieczność założenia DG


RE: Sprzedam poradnik pt."Jak zarobić na allegro.pl" - bolo9797 - 22-02-2014 23:13

Takim tokiem myslenia kazdy na forum powinien miec DG.. Jak ktos kupi poradnik i zarobi sobie z 2-3k to nic sie nie stanie..


RE: Sprzedam poradnik pt."Jak zarobić na allegro.pl" - Artiis - 23-02-2014 00:19

Oprócz 50 zł za poradnik ile jeszcze muszę wyłożyć pln?


RE: Sprzedam poradnik pt."Jak zarobić na allegro.pl" - Mafiozo19990 - 23-02-2014 01:18

Można prosić o recenzję?


RE: Sprzedam poradnik pt."Jak zarobić na allegro.pl" - ciastkO - 23-02-2014 10:02

(23-02-2014 00:19)Artiis napisał(a):  Oprócz 50 zł za poradnik ile jeszcze muszę wyłożyć pln?
Możesz spokojnie zacząć z 20 - 50 zł


RE: Sprzedam poradnik pt."Jak zarobić na allegro.pl" - mecyj - 23-02-2014 11:39

wstępnie rezerwuję ,ale zakup zależny od recenzji


RE: Sprzedam poradnik pt."Jak zarobić na allegro.pl" - Basshunterek - 23-02-2014 11:41

Również rezerwuję, lecz czekam na recenzję.


RE: Sprzedam poradnik pt."Jak zarobić na allegro.pl" - mireck - 23-02-2014 13:04

Jak tylko ukaze sie recenzja, biorę.