Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook Jak wypromować mój fanpage? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Facebook Jak wypromować mój fanpage? (/Temat-Facebook-Jak-wypromowac-moj-fanpage-86178)

Strony: 1 2


Facebook Jak wypromować mój fanpage? - dandun1 - 22-02-2014 17:22

Cześć, otóż mam problem.
A mianowicie chce wypromować swój fanpage do wklejania linków w Shorte.st. I do tego mam kilka pytań.

Facebook nie zabrania wklejania linków takim sposobem?
Jak myślicie tak fanpage to dobry pomysł?
https://www.facebook.com/pages/101-gier-które-musisz-znać/211846075689517?skip_nax_wizard=true

Oraz czy taka nazwa może być dobra?
Czy może inne sformułowanie np.
101 gier, w które musisz zagrać.
101 gier, w które musisz zagrać przed śmiercią.
itp.itd.

Przydatne posty nagradzane like-ami Wink


RE: Facebook Jak wypromować mój fanpage? - I'mRight - 22-02-2014 17:38

Nazwy z opcją, "w które musisz zagrać" brzmią lepiej, aczkolwiek te wszystkie 101 / 1001 etc. to taki trend, który za jakiś czas po prostu wymrze. Dlatego też fanpage o takiej tematyce są po prostu tańsze Smile
Natomiast co do promocji do daleka droga przed Tobą, ja bym poszedł w coś takiego:
Dobij do 500-1000 like'ów - nikogo nie interesują fanpage z małą ilością like'ow, później pisz do innych o oznaczenia, TT, wykup jakąś reklamę u innych użytkowników jeśli chcesz. W momencie, gdy dojdziesz do kilkunastu tysięcy + , opcja z tym shorte.st, może być sensowna Smile


RE: Facebook Jak wypromować mój fanpage? - Kede - 22-02-2014 18:28

Nie wiem czy facebook nie zaczął blokować tego skracacza. Przynajmniej takie info pojawiło się parę razy tu na forum. Tak czy siak na swoim fanpage zarobisz grosze. Może jakbyś miał x takich fanpage to miałoby to jakiś sens. Może już lepiej jakiś PP reklamować Wink Choć teraz ludzie są coraz bardziej uświadomieni bo nawet idioci nie raz się nacięli na premium smsy i już nie wpisują numeru tel wszędzie gdzie popadnie ;]


RE: Facebook Jak wypromować mój fanpage? - Pole - 23-02-2014 19:52

Niestety nie zarobisz bo Fb zablokował shorte.st .


RE: Facebook Jak wypromować mój fanpage? - XantiuM - 24-02-2014 08:48

Witaj,

Ja powiem w ten sposób --> utworzyłem dodatkowe konto na które nałożyłem prawa administracyjne, zweryfikowałem konto odczekałem trochę czasu i wstawiłem zdjęcia jakiejś laski z internetu że to niby ja Wink i zacząłem się oznaczać na zdjęciach i zapraszali mnie sami Wink teraz mam około 7.5 k znajomych na tym koncie i zaczynam powolutku promocje każdego z Fanpagów Wink


RE: Facebook Jak wypromować mój fanpage? - dandun1 - 24-02-2014 14:27

(23-02-2014 19:52)Pole napisał(a):  Niestety nie zarobisz bo Fb zablokował shorte.st .


Okej a jakieś inne rzeczy np. Shorte.st skróce w anonymgoto.com lub hideref.org?

Url skróciłem goo.gl


RE: Facebook Jak wypromować mój fanpage? - Kede - 24-02-2014 14:59

Próbuj Wink Ja wcześniej skracałem link z shorte ale wejść mi nie wpadło, albo po prostu nikt nie wszedł albo fb zablokował. Bo fb może sprawdzać co jest pod skróconym linkiem i czasem wyświetla okienko, że strona jest spamem jak chce się wejść Wink


RE: Facebook Jak wypromować mój fanpage? - dandun1 - 24-02-2014 18:23

Ale fajnie mam już (narazie) 2 aktywnych fanów ;p


RE: Facebook Jak wypromować mój fanpage? - Maniero - 25-02-2014 14:53

Sposób pierwszy. tzw. share - czyli wymiana udostępnień, Ty udostepniasz kogoś a ktoś Ciebie Smile. Drugi sposób to zakładasz fake konto (płeć żeńska) ukrywasz znajomych, info o sobie. Dodajesz jakaś fote i piszesz do różnych fp z prośbą o Twórcę treści, jak go dostaniesz to wieczorami udostępniasz na tych fp swój fp. Póki Ci nie odbiorą TT coś tam fanów Ci przybędzie.


RE: Facebook Jak wypromować mój fanpage? - I'mRight - 25-02-2014 16:47

(25-02-2014 14:53)Maniero napisał(a):  Sposób pierwszy. tzw. share - czyli wymiana udostępnień, Ty udostepniasz kogoś a ktoś Ciebie Smile. Drugi sposób to zakładasz fake konto (płeć żeńska) ukrywasz znajomych, info o sobie. Dodajesz jakaś fote i piszesz do różnych fp z prośbą o Twórcę treści, jak go dostaniesz to wieczorami udostępniasz na tych fp swój fp. Póki Ci nie odbiorą TT coś tam fanów Ci przybędzie.
Pierwszy sposób jak najbardziej na tak, chociaż owszem wymaga tego, abyś napisał do wielu wielu fanpage z których dużo osób Cię oleje, dlatego tak jak mówiłem najpierw dobić do magicznej bariery 1000 Smile
Natomiast drugi sposób jest przynajmniej dla mnie nieetyczny i osobiście od razu wyrzucałem kogoś, kto mi wrzucał jakieś linki do innych fanpage bez mojej zgody, a jeżeli ktoś był dobrym adminem i wszystko było w najlepszym porządku, otrzymywał moją pomoc Smile