Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konkurs ROKO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Konkurs ROKO (/Temat-Konkurs-ROKO-86177)

Strony: 1 2 3 4


RE: Konkurs ROKO - Admin - 03-03-2014 10:23

Ok wątek został otwarty w celach dyskusyjnych, informacji o wysyłkach nagród itd.


RE: Konkurs ROKO - sebens - 03-03-2014 12:30

Haha, wygralem, nie wiem jakim cudem jak mialem ledwo ponad 100glosowBig Grin wchodze przed chwila na maila a tu niespodzianka, gratuluja wygranej i chca adres do wysylkiBig Grin


RE: Konkurs ROKO - surfer0700 - 03-03-2014 12:34

Możliwe że wygrali wszyscy? Że nie było więcej niż 500 zgłoszeń do konkursu?


RE: Konkurs ROKO - dnr - 03-03-2014 12:52

2 dni przed końcem konkursu było ponad 750 zgłoszeń, ja ze 120 głosami się nie łapałem i odpuściłem a tu miła niespodzianka Smile
Spora część osób narzeka na ich fp, że ich nie ma wśród zwycięzców a mieli +500 głosów, miejmy nadzieję że nic nie pozmieniają.


RE: Konkurs ROKO - surfer0700 - 03-03-2014 12:54

W takim razie duża część z tych 750 zgłoszeń nie miała żadnego 'głosu', bo ja również wygrałem, a wrzuciłem tylko wierszyk i tyle. Nie nabijałem i nie załatwiałem sobie żadnych głosów.


RE: Konkurs ROKO - sebens - 03-03-2014 13:04

Dnr ja dokladnie tak samo odpuscilem z 2 dni przed koncem jak zobaczylem ze osoby ktore sa pod koniec 500 maja ok 200 glosow, a ja mam nie wiele ponad 100, oby sie nic nie zmieniloBig Grin


RE: Konkurs ROKO - konrad123456789 - 03-03-2014 13:07

Cytat z fb Big Grin

Kochani,

Serdecznie dziękujemy Wam za udział w aplikacji GET READY FOR WHITE. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, że tak wielu z Was wzięło w niej udział, i że oddaliście w sumie ponad 300 000 głosów na prace! Dziękujemy, jesteście wspaniali!!Big Grin

Niestety nie jesteśmy nieomylni, z powodu błędu aplikacji, wiadomości z informacją o wygranej trafiły do nieodpowiednich osób. Już ogarnęliśmy ten błąd. Osoby, które otrzymały największą liczbę głosów pod swoimi pracami otrzymają od nas informację o wygranej. Osoby, które błędnie poinformowaliśmy o nagrodzie serdecznie przepraszamy i zachęcamy do dalszego brania udziału w innych konkursach organizowanych przez nas.

Zaraz to ogarniemy, dajcie nam jeszcze chwilęSmile Sorry za zamieszanie!


RE: Konkurs ROKO - surfer0700 - 03-03-2014 13:25

(03-03-2014 13:07)konrad123456789 napisał(a):  Niestety nie jesteśmy nieomylni, z powodu błędu aplikacji, wiadomości z informacją o wygranej trafiły do nieodpowiednich osób. Już ogarnęliśmy ten błąd. Osoby, które otrzymały największą liczbę głosów pod swoimi pracami otrzymają od nas informację o wygranej. Osoby, które błędnie poinformowaliśmy o nagrodzie serdecznie przepraszamy i zachęcamy do dalszego brania udziału w innych konkursach organizowanych przez nas.

Zaraz to ogarniemy, dajcie nam jeszcze chwilęSmile Sorry za zamieszanie!

Co za buractwo i partactfooo!! 4

No i się napiłem RoKo jak cholera beka impreza impreza impreza


RE: Konkurs ROKO - Admin - 03-03-2014 14:02

Ocipieli totalnie, wysłali maila do 500 osób publikując listę mailingową osób które brały udział w konkursie! Ba mało tego! te osoby jeszcze nagród nie dostaną bo wysłali im tego maila przez pomyłkę. :|


RE: Konkurs ROKO - Tomeg622 - 03-03-2014 16:23

(03-03-2014 14:02)Admin napisał(a):  Ocipieli totalnie, wysłali maila do 500 osób publikując listę mailingową osób które brały udział w konkursie! Ba mało tego! te osoby jeszcze nagród nie dostaną bo wysłali im tego maila przez pomyłkę. :|

Dokładnie, dzisiaj sprawdzam maile i informacja o wygranej (choć miałem ok. 30 głosów) i odwołanie do niej. Sprawdzam do kogo wysłane a tam darmowa baza dokładnie 500 maili.