Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mój iPhone - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Mój iPhone (/Temat-Moj-iPhone-86111)



Mój iPhone - olafifi - 21-02-2014 16:38

Chciałbym przedstawić Wam (najbardziej użytkownikom urządeń Apple Tongue)
Moją stronkę na facebooku gdzie daję wskazówki do iPhone'a aby było nam lepiej korzystać z naszego sprzętu.
Oto link do stronki:
https://www.facebook.com/pages/Mój-iPhone/244286605751450?skip_nax_wizard=true
Jeśli możecie, dajcie LIKE i udostępnijcie, a jeśli jesteście wyjątkowo dobrzy, to:
Żebym mógł mieć możliwość sprawdzać wskazówki oraz móc posiadać własnego iPhone'a (marzenie) proszę o:
Wejście w link: http://adf.ly/dDocG
Przeczekanie 5 sekund
Kliknięcie przycisku "SKIP AD" w prawym górnym rogu.
PROSZĘ NIE ZWRACAĆ NA REKLAMY POJAWIAJĄCE SIĘ NA STRONIE!!! - źródło: kawałek jednego z postów.
Tak, nie mam iPhone'a, ale na niego zbieram. Miałem styczność z jabłuszkami i bardzo mi się podobają Smile


Odp: Mój iPhone - asiorek - 21-02-2014 16:45

To moze mi pomozesz ozywic 4s'a? Uwalony przy aktualizacji i wywala itunes z kabelkiem ..


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: Mój iPhone - olafifi - 21-02-2014 17:03

Wiesz, może wgrywałeś jailbreak? Jeżeli nie, postaram się pomóc inaczej.
#edek Z jakiego do jakiego systemu była aktualizacja? Czy możesz dokładniej opisać problem?


Odp: Mój iPhone - asiorek - 21-02-2014 17:20

Tzn mam na oku iphona caly komplet igla gosciu dostal w rozliczeniu wiec malo wie,

Napisal mi takie cos
Cytat:Witam, co do przyczyny uwalania to wiem tylko tyle wysypał się przy aktualizacji ze starczej wersji, ale telefon otrzymałem już w takim stanie jako część wynagrodzenia. iTunes telefon wykrywa ale wyświetla komunikat o problemie z połączeniem i proponuje restore oprogramowania. Po odtworzeniu znowu ten sam komunikat.
Pozdrawiam


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: Mój iPhone - olafifi - 21-02-2014 20:37

Najpierw zastanowiłbym się... jeśli jest na gwarancji to trzeba go oddać. Na pewno jest jakieś rozwiązanie, jeśli nie ma gwarancji, ew. do ORYGINALNEGO serwisu Apple. W internecie można znaleźć dużo rozwiązań, większość w j. angielskim. Możliwe, że tu masz odpowiedź na swój problem:

APPLE

Jeżeli jest to aukcja, to możesz mi dać link (nie kupię, ja się oglądam za 5s dopiero jak uzbieram Smile ).
Dobrze też poprosić sprzedawcę o więcej szczegółów, nikogo raczej nie obchodzi, że dostał zepsuty telefon jako wypłatę ...
---
Moja rada od heart:
Jeżeli sprzedawca nie ma większych informacji, po prostu odpuść i szukaj innej okazji. Może jest on kradziony? Może ma jailbreak? (co jak co ale dla mnie to wada, w życiu tego ajfonkowi nie zrobię Cool


Odp: Mój iPhone - asiorek - 21-02-2014 22:05

Nie wiem czy mnie unikasz na gg czy cos , wbij na gg podam link

Swoja droga napisal ze po restore dalej jest to samo.


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach