Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dobry sklep z ubraniami online - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Dobry sklep z ubraniami online (/Temat-Dobry-sklep-z-ubraniami-online-86107)

Strony: 1 2


Dobry sklep z ubraniami online - mikolaj90 - 21-02-2014 15:52

Cześć. Szukam dobrego polecanego przez Was sklepu online z ubraniami; bluzy itp. Taki co przyjmuje reklamacje itp. bo ostatnio z tym przyjmowaniem reklamacji różnie bywa kupując w pewnych sklepach.

Zatem jaki sklep polecacie ? Gdzie kupujecie ?


RE: Dobry sklep z ubraniami online - mrxardas - 22-02-2014 14:50

tesco online


RE: Dobry sklep z ubraniami online - mikolaj90 - 22-02-2014 21:58

Co sądzicie o sklepie http://sklep.sizeer.com/ ?


RE: Dobry sklep z ubraniami online - Kede - 22-02-2014 22:24

Nie lubię sizera bo oszukują na reklamacjach. Szwy buta pękły po 2 tygodniach używania to dostałem info, że kopnąłem w zbyt twardy i ciężki przedmiot... i daj 400zł za buty które nadają się do kosza. Zresztą znajoma (konstruktor obuwia) sama powiedziała, że mnie zrobili w balona Wink Tyle u nich butów kupiłem i zawsze się wypną. To już lepiej kupić na allegro buty, też nie ma gwarancji (chyba, że ktoś wierzy treściom aukcji) ale chociaż kosztują połowę mniej Wink Jak już chcesz w takim stylu rzeczy to masz internetowy sklep H&M. Zresztą co może się psuć w ubraniach. Jak widzisz co kupujesz to przecież koszulka się nie rozpadnie Wink Co innego buty czasem. Ja polecam urbancity.pl Wink


RE: Dobry sklep z ubraniami online - mikolaj90 - 22-02-2014 22:30

Reklamacje; gwarancja to ostatnio według sklepów internetowych i nie tylko wymysł, sam odesłałem buty na gwarancji do jednej z "firm" w której je kupiłem to okazało się, że ja je zepsułem, absurd totalny...

Co do ubrań to fakt, ubranie raczej się nie zepsuje ale buty już tak i nie ważne czy są za 400, 1000 czy 2000 zł - wszystko ma swoją wytrzymałość, zależy jak się też tego używa.

Ale jak piszesz, że sizeer oszukuje na reklamacjach to nie skuszę się tam na pewno na zakup butów Smile


RE: Dobry sklep z ubraniami online - Tomek93KJ - 23-02-2014 01:59

denley.pl Wink


RE: Dobry sklep z ubraniami online - sebekwkb - 08-02-2015 16:04

ANSWEAR.com


RE: Dobry sklep z ubraniami online - sebekwkb - 08-02-2015 18:47

reserved.com.pl


RE: Dobry sklep z ubraniami online - shady1971 - 30-11-2015 18:51

urbancity,hustla,unhuman,answear


RE: Dobry sklep z ubraniami online - tollusiek - 30-11-2015 19:14

To też zależy, jaki typ tych ubrań oraz butów Ci odpowiada i ich cena. Ze zwrotami i reklamacjami raczej nie będziesz miał problemu w większości skateshopach, wpisując taką frazę w google, znajdziesz te najpopularniejsze: Urbancity, Selectshop, The Avenue itd.
Ceny może też niskie nie są, ale nie mówię, że i tam nie znajdziesz ciekawych promocji bo takie oczywiście też są.