Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fanpag a promowanie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Fanpag a promowanie? (/Temat-Fanpag-a-promowanie-86087)

Strony: 1 2


Fanpag a promowanie? - bmw - 21-02-2014 09:21

Witam wszystkich posiadam FP który ma ponad 5000 tyś. Polubien chciał bym ze by było jeszcze więcej myślę że by wkleić link z adfly że by ludzie klikal że bym zarobił na reklame oczywiście poinformuje ich o co chodzi,jest dozwolone takie coś?i w jaki sposób promujecie wasze fanpage jeżeli to nie jest tajemnica -)


RE: Fanpag a promowanie? - ***Perl*** - 21-02-2014 11:26

Udostępniaj się z innymi fanpage'ami, a później możesz prowadzić wymianę TT.


RE: Fanpag a promowanie? - bmw - 21-02-2014 12:51

Dzięki za infomam jeszcze takie pytanko chce ogłosić konkurs na fp'u że naprzyklad osoba która zaproszy najwięcej osób do polubienia mojego fp dostanie dowolnie doładowanie tylko niewiem jak to zrobić i jak to sprawdzić macie może jakieś pomysłów?


RE: Fanpag a promowanie? - I'mRight - 21-02-2014 14:39

Oficjalnie nie dozwolone jest prowadzenie konkursów na fb w postach/statusach. Natomiast Facebook zezwala na takowe poprzez aplikację konkursowe, które musisz sobie wykupić. +/- 100 / msc z tego co pamiętam


RE: Fanpag a promowanie? - Kede - 21-02-2014 14:46

Nie dozwolone ale i tak każdy robi konkurs w postach Wink Nawet sklepy. Tylko te największe firmy mają do tego aplikacje (NIKE, PKO BP, COCA-COLA itp.) ale to odstrasza. Ja szczerze mówiąc nie akceptuje żadnej aplikacji, potem nie wiadomo jaki spam będzie udostępniała z mojego konta Wink Więc moim zdaniem nie ma czym się przejmować. Sprzedawanie/kupno fanpage też jest niezgodne z regulaminem/polityką fb i połowa rzeczy które robi każdy z nas. Nie można mieć np. na profilowym zdjęcia które nie przedstawia nas tylko inną osobę. Ustawie sobie Tuska na profilowym i stracę konto na fb? Wątpię Wink


RE: Fanpag a promowanie? - ***Perl*** - 21-02-2014 15:06

(21-02-2014 12:51)bmw napisał(a):  Dzięki za infomam jeszcze takie pytanko chce ogłosić konkurs na fp'u że naprzyklad osoba która zaproszy najwięcej osób do polubienia mojego fp dostanie dowolnie doładowanie tylko niewiem jak to zrobić i jak to sprawdzić macie może jakieś pomysłów?
Lepsze efekty dają udostępnienia.


RE: Fanpag a promowanie? - dawid020899 - 21-02-2014 22:48

(21-02-2014 09:21)bmw napisał(a):  Witam wszystkich posiadam FP który ma ponad 5000 tyś. Polubien

5000 tyś. ? Chyba 5 tyś. polubień. Smile

TOPIC: Gdzieś tu na forum kiedyś widziałem kupony na reklamę za 5$ gdzie na FB kosztują 50$ czyli 10 razy tyle Big Grin. Wiec myślę ze zakup takiej reklamy by był opłacalny, i jeszcze oczywiście konkursy typu : Polub stronę, udostępnij na swojej tablicy i napisz Gotowe. Wtedy znajomi znajomych polubiają i tak dalej i dalej, taka reakcja łańcuchowa ( nie pamiętam jak się na to mówiło) Smile.


RE: Fanpag a promowanie? - Kede - 22-02-2014 02:48

Tylko żeby taki kupon podpiąć to trzeba dodać do facebooka swoją kartę kredytową lub paypal na którym jest podpięta karta kredytowa Smile


RE: Fanpag a promowanie? - edikiu - 22-02-2014 16:33

jak chcesz zrobić konkurs zrób to na takiej zasadzie że, np. konkurs na zdjęcie, ludzie podsyłają fotki na pw, a ty wrzucasz je na fp i dajesz im linki, ustawiasz date zakończenia i ta osoba która bd miała najwięcej like pod zdjęciem wygrywa. Powinno ci wpaść dużo polubień, a poza tym edgerank ci skoczy bo ludzie bd prosić innych o like pod fotkami które bd na twojej stronie Smile


RE: Fanpag a promowanie? - prololex - 22-02-2014 16:41

Ktoś mówił, że konkursy na like są nielegalne, a to nieprawda- http://brandoo.pl/blog/od-wczoraj-konkursy-na-facebooku-sa-legalne-ale-memy-i-prosby-lajki-obniza-edgerank/