Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Allegro czy mogę? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Allegro czy mogę? (/Temat-Allegro-czy-moge-86073)



Allegro czy mogę? - Arivi - 20-02-2014 21:13

Witam, czy na allegro mogę wystawić pustą aukcję ?... chciałbym się nauczyć je tworzyć, a także jak wgrać szablon.


RE: Allegro czy mogę? - mlekoju - 20-02-2014 21:23

W jakim sensie pustą?
Bez tematu i opisu? Czy bez samego opisu?


RE: Allegro czy mogę? - KerPwn - 20-02-2014 21:27

Nie wiem w jakim celu, ale możesz wystawić i potem zakończyć.


RE: Allegro czy mogę? - prololex - 20-02-2014 21:33

Chyba da się zrobić pogląd aukcji.


RE: Allegro czy mogę? - GGG205 - 20-02-2014 21:40

Oczywiście, że możesz, ale nie musisz. Jak będziesz tworzył aukcje to możesz zobaczyć jej podgląd.


RE: Allegro czy mogę? - zeton - 20-02-2014 22:26

Pusta aukcja - mało danych. Domyślam się, że nie chodzi Ci o pustą stronę tylko o sprawdzenie Twojego szablonu. Tak, możesz wystawić pustą aukcję dopóki ktoś jej "nie zgłosi" to będzie wisiała. Podobnie jak koledzy wyżej polecam "prawie" wystawienie czyli zobaczyć podgląd aukcji. A jak będziesz chciał to zawsze możesz wystawić pustą aukcję np. na 10 dni i jeśli nikt tej pustki nie kupi to będziesz mógł sobie w każdej chwili ją poprawić i uzupełnić treścią. Aha i pamiętaj żeby wybrać do testowania jakąś kategorię gdzie za wystawienie płaci się jakieś grosze np. książki.


RE: Allegro czy mogę? - Lion94 - 25-02-2014 01:07

Pewnie że możesz, ale ja bym wybrał pogląd poprostu szablonu Wink


RE: Allegro czy mogę? - luq - 26-02-2014 23:31

Możesz, możesz Smile


RE: Allegro czy mogę? - Arivi - 27-02-2014 15:47

(25-02-2014 01:07)Lion94 napisał(a):  Pewnie że możesz, ale ja bym wybrał pogląd poprostu szablonu Wink

Możesz dokładnie napisać co mam nacisnąć abym mógł zobaczyć podgląd szablonu bo konto na którym będę zalogowany nie będzie moje także nie chce żadnej utraty złotówek przez przypadek. W allegro jestem zielony.


RE: Allegro czy mogę? - zeton - 27-02-2014 19:03

Po zalogowaniu klikasz -> wystaw przedmiot
robisz wszystko tak, jakbyś chciał wystawić aukcję czyli tytuł, parametry przedmiotu stan, liczba sztuk itp.
W polu "Dodatkowe informacje o przedmiocie" masz edytor aukcji graficzny i tekstowy. Po opisaniu przedmiotu od razu pod tym edytorem masz "Podgląd". Klikasz i patrzysz jak będzie wyglądała Twoja aukcja. Aukcja wyskoczy w nowym oknie. Ale jak to dla Ciebie trochę za mało to klikasz "Podsumowanie" na samym dole. Kliknięcie na to nie oznacza jeszcze wystawienia aukcji. W kolejnym oknie będziesz miał podsumowanie informacji o aukcji czyli całkowite koszty wystawienia, wszystkie parametry i opis (wygląd) aukcji.
Dopiero tutaj na samym dole jest przycisk "Wystaw przedmiot" po kliknięciu którego wystawiasz aukcję i zostanie naliczona opłata. Nie klikniesz, aukcja nie zostanie wystawiona proste.
Mam nadzieję, że już teraz wszystko będziesz wiedział.