Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ponzi bitcoin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ponzi bitcoin (/Temat-Ponzi-bitcoin-86047)

Strony: 1 2 3


Ponzi bitcoin - Betek - 20-02-2014 17:00

http://120ponzi.yolasite.com/

Mam zaszczyt zaprosić Was do mojego projektu.

Zamierzam te ponzi trzymać przy życiu jak najdłużej Smile Jestem w trakcie załatwiania nowego skryptu (coś na wzór http://www.wowsuchponzi.com) oraz hostingu + domeny. Myślę, że najpóźniej w poniedziałek wszystko będzie już pięknie na nowym miejscu osadzone Smile

Jak zamierzam to zrobić (utrzymywać ponzi przy życiu) ?

Zamierzam w to wkładać swoje środki(w weekend kupuję 2 BTC, część z nich pójdzie jako depozyt bez zwrotu a część jako depozyt ze zwrotem bonusowym 20%). Nie chcę na tym zarabiać(liczę jedynie na to iż ponzi będzie miało szerokie zainteresowanie [na świat już chyba poszło bo spory ruch w godzinach 23-2] i w przyszłości jakieś płatne reklamy na stronce będę umieszczał).

Co jakiś czas(zwykle raz na dzień)daję bonus dla 3 nowych wkładów(zwrot 150% a nie 120%). Dużo więcej opisane jest na innym forum(nie wiem czy jest tu taka możliwość tj wklejanie linków dlatego nie wkleję a dam podpowiedź), można dowiedzieć się klikająć na te wypłaty do których jest odnośnik.

Ponzi działa jak typowa piramidka, wpłacający spłacają wcześniejszych wpłacających.

W razie pytań służę uprzejmie pomocą


RE: Ponzi bitcoin - NowyKoles - 21-02-2014 18:33

Gratulacje wlasnego projektu. Jednak wsrod polskow nie znajdziesz zaufania. Temat pod twoim czyli good.masterhyip.com to moj projekt nikt w niego nie wierzy. Kazdy mnie ocenia zle choc nie wie na czym zarabiam i ze robie to dobrze. Zycze ci aby z twoim projektem poszlo na odwrot

P.s : polacy nie sa na to gotowi. Jak na zagraniczym forum piszesz ze chcesz stworzyc cos swojego to ci odpisuja ile co kosztuje i zycza powodzenia - chca pomoc. A odpowiedzi od polakow to - wez tantetna grafika(my patrzymy tylko na design a reszta nas nie obchodzi. Skoro ktos wlozyl tyle kasy w projekt to bede darczyńca i zwroce mu troche kasy zeby zarobil. Disign jest ok wiec pewnie to program na lata - myśla) sa tez inne komentarze ale szkoda pisac. Po spaleniu sie na polskim rynku ja inwestuje w swoj projekt i ruszam tylko na zagranicze fora. Tobie radze to samo.


RE: Ponzi bitcoin - Betek - 21-02-2014 19:08

Tak też zrobiłem Smile ale zdziwiłbyś się ilu Polaków w ten projekt już zainwestowało i jest zadowolonych


RE: Ponzi bitcoin - NowyKoles - 22-02-2014 00:17

Hmm to chyba ze mna jest cos nie tak


RE: Ponzi bitcoin - Betek - 22-02-2014 00:58

być może


RE: Ponzi bitcoin - Meloman - 22-02-2014 12:35

@NowyKoles
Wiesz co jest z Toba nie tak ? To ze czytajac twoje posty, czy to tu, czy w temacie o twoim hyipie - ANI TROCHE nie wzbudzasz zaufania.
Natomiast ja czytajac ta publikacje o ponzi Beteka, czuje GO, pomimo ze jest to zludne, to czuje zaufanie do tej osoby.
Tak wiec, byc moze warto sie podszkolic w tym jak przekonywac ludzi do swojego biznesu, musisz miec lepsza gadane a nie ; nie chca mi powierzyc pieniedzy swoich, a ja sie naprawde na tym znam !
To ani troche nie wzbudza zainteresowania ani zaufania Smile
Dodatkowo, twoj temat o twoim hyipie, naprawde slabo wyglada - az sie odechciewa miec jakiekolwiek doczynienia z ta strona.
Rowniez wartosc merytoryczna jest bardzo slaba :/

Nie wiesz ze ludzie kupuja i wchodza w rozne biznesy m.in "oczami" ?

To tyle, mam nadzieje ze rozwialem wszelkie watpliwosci
Trzymajcie sie, powodzenia zycze obu panom.



RE: Ponzi bitcoin - NowyKoles - 22-02-2014 12:37

Heh okej dzieki ;-)


RE: Ponzi bitcoin - Betek - 23-02-2014 12:02

Dziś nad ranem saldo wynosiło ponad 26 BTC !

Pięknie to wszystko się rozkręciło Smile


RE: Ponzi bitcoin - Kede - 23-02-2014 15:54

Nie wiem gdzie tych idiotów znalazłeś, ale szczerze wątpię Wink Strona na generatorze, 2 zdania i niby wiele Polaków (ilu? dziesiątki? setki? tysiące osób?) oddało pieniądze w Twoje ręce. Śmiszne Smile Pomijając te twoje multitematy o tytule "Ponzi bitcoin".


RE: Ponzi bitcoin - NowyKoles - 23-02-2014 16:12

Też mi się nie chce w to wierzyć. Nie wzbudza to zbyt dużego zaufania Wink Tak samo jak wszystko ode mnie