Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy jest możliwość zmiany linku na fires.pl ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Czy jest możliwość zmiany linku na fires.pl ? (/Temat-Czy-jest-mozliwosc-zmiany-linku-na-fires-pl-86040)



Czy jest możliwość zmiany linku na fires.pl ? - cokieee - 20-02-2014 16:28

Nie wiem jak sformułować te pytanie, szczerze. Czy da się jakoś podmienić link z którego mam leady?


RE: Czy jest możliwość zmiany linku na fires.pl ? - szykiryki - 20-02-2014 16:34

Tzn. chodzi Ci o to, że Twój link jest podmieniony na inny, z nie Twoim identyfikatorem i komuś innemu wpadają leady?
Niektóre skracarki linków potrafiły tak robić...


RE: Czy jest możliwość zmiany linku na fires.pl ? - cokieee - 20-02-2014 16:36

chodzi mi o zmianę adresu, htpp://stream/XXX/xxxxxxxxx
żeby było np. videog/XXX/xxxxxxxx coś w tym stylu aby te nasze linki nie były takie rozpoznawalne na pierwszy rzut oka


RE: Czy jest możliwość zmiany linku na fires.pl ? - szykiryki - 20-02-2014 16:43

Używaj skracacza po prostu i już nie będą widoczne na pierwszy rzut oka Smile


RE: Czy jest możliwość zmiany linku na fires.pl ? - Symbian - 20-02-2014 22:38

(20-02-2014 16:28)cokieee napisał(a):  Czy da się jakoś podmienić link z którego mam leady?
Jasne, mogę Ci dać swój Smile