Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zgłoszenie na mojego bloga - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zgłoszenie na mojego bloga (/Temat-Zgloszenie-na-mojego-bloga-86030)

Strony: 1 2


Zgłoszenie na mojego bloga - ggghhh421 - 20-02-2014 13:14

do usunięcia


RE: Zgłoszenie na mojego bloga - WhereMyMoney - 20-02-2014 13:18

google zablokowało?

jeśli tak to usuń wpis z Deadman’s Cross i zgłoś, że poprawiono


RE: Zgłoszenie na mojego bloga - Improssible - 20-02-2014 13:19

Jutro wejdzie Ci na chatę jedynie policja.


RE: Zgłoszenie na mojego bloga - WhereMyMoney - 20-02-2014 13:21

(20-02-2014 13:19)Improssible napisał(a):  Jutro wejdzie Ci na chatę jedynie policja.

ćwiczysz nabijanie postów?


RE: Zgłoszenie na mojego bloga - Kede - 20-02-2014 13:22

Nic nie możesz zrobić. Oferując czyjąś grę która jest płatna (nawet jeżeli to fake) to łamiesz prawa i twórca może to zgłosić do usługodawcy a on ma obowiązek zablokować Tw stronę.


RE: Zgłoszenie na mojego bloga - ggghhh421 - 20-02-2014 13:23

Nie google zablokowało tylko securityhost, taki jest komunikat jak wchodze na swoją strone:

http://screenshooter.net/8772875/twrxwls


chciałbym usunąć ten wpis ale nawet nie mam jak bo strona zablokowana.. Pisać do securityhost? Ale co ?


RE: Zgłoszenie na mojego bloga - WhereMyMoney - 20-02-2014 13:25

zmień hosting to po pierwsze zrób to co pisałem w pierwszym poście to dwa i wyślij info do supportu hostingu


RE: Zgłoszenie na mojego bloga - ggghhh421 - 20-02-2014 13:27

ale jak usunać post jak strona jest zablokowana ?


RE: Zgłoszenie na mojego bloga - kuleczka91 - 20-02-2014 13:29

Jak mi tak robiło AZ, to pisałam do nich na kontakt, podałam im nazwę domeny i mi odpisali, że moje konto zostało odblokowane tylko na czas usunięcia wpisu, który został zgłoszony. Jak usunęłam to normalnie mogłam już wchodzić na swoje konto i takie tam. Napisz do swojego hosta, że chciałbyś usunąć zgłoszony wpis, ale nie masz takiej możliwości, bo Twoje konto zostało zablokowane i prosisz ich o odblokowanie konta, w celu usunięcia wpisu i może pójdą Ci na rękę Smile

@edit: Aczkolwiek teraz tak patrzę i nie wiem czy Ci stronę odblokują, bo:
(20-02-2014 13:14)ggghhh421 napisał(a):  We request that you close down the website in order to prevent further
fraudulent activities.
Czyli, że mają zablokować Ci stronę w celu uniemożliwienia dalszych oszustw. Więc wnioskuję, że chodzi zgłaszającemu o całkowite zablokowanie strony z nielegalnymi treściami, w tym przypadku z hackami do gier.


RE: Zgłoszenie na mojego bloga - Qwik - 20-02-2014 13:33

Wystarczy usunąć post z hackiem do gry od Square Enix ponieważ to ta firma zgłosiła twój blog.