Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
karta prepaid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: karta prepaid (/Temat-karta-prepaid-86017)

Strony: 1 2


karta prepaid - asiorek - 20-02-2014 04:11

Witam.
Na forum wiele razy obiło mi się o oczy tekst typu 'prepaid bzw bk'.
Mam takie pytanko ile taki prepaid kosztuje, ile sie czka na taką kartę , i czy taki prepaid można wykorzystać do korzystania z darmowych VPS, które wymagają kart kredytowych ?


Odp: karta prepaid - v3XeR - 20-02-2014 07:25

5zl zabiera Ci od pierwszej wplaty na te konto ktore mozna miec w 2 min.
Mozna ja wykorzystywac do zaplaty we wszystkich sklepach

Wysłane z telefonu za pomoca TapaTalka


Odp: karta prepaid - asiorek - 20-02-2014 12:17

Czyli to jest sam dostep bez platiku? A jakbwyglada kwestia z vps'ami?


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: karta prepaid - marcel_kk - 20-02-2014 14:33

Masz tutaj info: https://prepaid.bzwbk.pl/karty-z-doladowaniem/karty-z-doladowaniem.html
Kupujesz, rejestrujesz, korzystasz.
Kupno tutaj: http://bank-zachodni-wbk.na.allegro.pl/


Odp: karta prepaid - asiorek - 20-02-2014 15:28

A jak dlugo sie czeka na taka karte ?


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: karta prepaid - bolo9797 - 20-02-2014 15:51

Przeciez w aukcji jest podane ile sie czeka..


RE: karta prepaid - Avible - 20-02-2014 17:57

Powiem Ci bo sam jestem użytkownikiem plastiku. Ja czekałem około 10 dni ja kartę po czym aktywowałem i używam. Przypisana pod Paypala, kasa z firesa normalnie jest akceptowana, nie można wykonywać przelewów wychodzących. Wypłata w bankomacie prowizja 5 zł, limit kwoty na karcie - 10000. Tyle.


Odp: karta prepaid - asiorek - 20-02-2014 18:49

Czyli jesli chce vps wziac np tego od Microsoft ktory wymaga 1zl sie nie nadaje ? Bo to przeciez wychodzacy


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: karta prepaid - Avible - 20-02-2014 21:23

Musisz wykonać przelew czy możesz zapłacić kartą? To dwie różne rzeczy. Jedna wymaga przelewy wychodzącego druga wpisania numeru karty i kodu CVV2 na którego to podstawie autoryzuje kartę i pobiera z konta.


Odp: karta prepaid - asiorek - 20-02-2014 21:32

Vps od Microsoftu darmowy ale trzeba miec 1zl na koncie , oni ppbieraja ta zl w celu werfyfikacj czy jakos tak.


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach