Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lista Auto Approve do GSA SER - ponad MILION stron! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Lista Auto Approve do GSA SER - ponad MILION stron! (/Temat-Lista-Auto-Approve-do-GSA-SER-ponad-MILION-stron-86015)



Lista Auto Approve do GSA SER - ponad MILION stron! - HAUKA - 20-02-2014 02:53

Dzielę się z Wami moim wczorajszym znaleziskiem. Długo szukałem ciekawej i obszernej listy, a ta zawiera w sobie aż 125MB miejsc gdzie możecie publikować Wasze linki poprzez GSA. Niestety jestem zbyt leniwy, by taką własnoręcznie zbudować, ale ta działa bardzo fajnie i sama jej objętość robi wrażenie. Zawsze można wywalić niepasujące linki Smile

download


RE: Lista Auto Approve do GSA SER - ponad MILION stron! - WhereMyMoney - 20-02-2014 05:16

ooo Big Grin a jakie PR linków?


RE: Lista Auto Approve do GSA SER - ponad MILION stron! - Kede - 20-02-2014 13:45

Fajnie, że podzieliłeś się z nami znaleziskiem ale linki ze zaspamowanych stron tylko szkodzą pozycjonowaniu. Choć czasem takie miliony linków mogą generować jakieś wejścia ale za to strona wpadnie w czarną dziurę Google (po za top 100 na fraze). Jak seo/sem to tylko dobre artykuły sponsorowane, linki z mocnych serisów i fora (ale bez spamu).


RE: Lista Auto Approve do GSA SER - ponad MILION stron! - HAUKA - 21-02-2014 00:13

(20-02-2014 13:45)Kede napisał(a):  Fajnie, że podzieliłeś się z nami znaleziskiem ale linki ze zaspamowanych stron tylko szkodzą pozycjonowaniu. Choć czasem takie miliony linków mogą generować jakieś wejścia ale za to strona wpadnie w czarną dziurę Google (po za top 100 na fraze). Jak seo/sem to tylko dobre artykuły sponsorowane, linki z mocnych serisów i fora (ale bez spamu).

Wiesz, no doskonale zdaję sobie sprawę z tego że nie jest to super bezpieczny i stuprocentowo skuteczny sposób. Zresztą program sam przefiltruje Ci te linki gdy skorzystasz z odpowiednich preferencji.


RE: Lista Auto Approve do GSA SER - ponad MILION stron! - bebek0304 - 24-02-2014 11:17

Mam pytanko jak tego używać do pozycjonowania strony? Jakis program, proxy czy cos?


RE: Lista Auto Approve do GSA SER - ponad MILION stron! - DaaV - 25-02-2014 23:50

(24-02-2014 11:17)bebek0304 napisał(a):  Mam pytanko jak tego używać do pozycjonowania strony? Jakis program, proxy czy cos?

GSA Ser


RE: Lista Auto Approve do GSA SER - ponad MILION stron! - Lemur95 - 20-04-2014 13:56

ja pierdziele, po chińsku to ja nie umiem Big Grin


RE: Lista Auto Approve do GSA SER - ponad MILION stron! - p4w6i - 04-05-2014 01:08

A co właściwie ten program robi ?


RE: Lista Auto Approve do GSA SER - ponad MILION stron! - wesner - 31-08-2014 10:12

http://gsaserseo.pl/ tu masz odpowiedź


Lista Auto Approve do GSA SER - ponad MILION stron! - Hybrid1990 - 03-09-2019 22:49

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.