Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kilka pytań odnoście AC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Kilka pytań odnoście AC (/Temat-Kilka-pytan-odnoscie-AC-86009)



Kilka pytań odnoście AC - ErgePL - 20-02-2014 00:00

Witam,
jestem tutaj nowy dlatego dużo rzeczy tutaj nie widziałem.
Tego typu tematy były pewnie wałkowane setki razy na forum. (Podejrzewam)
PPA interesuję się już jakiś czas lecz zarabiać zacząłem jakieś prawie 2 miesiące temu.
Obecnie zarobiłem 60$, czy to dużo? (Małe promowanie na YT, blog i kilka spamów że jest "hack" do gry)
Mam pytania odnośnie promowania:
Na co ludzie najczęściej zwracają uwagę przy filmiku: wyświetlenia, łapki, komentarze. Na wszystkich filmach mam nie więcej niż 50. Na jednym filmie mam 74 łapki w górę.
Jeśli dobrze rozumiem, mam pisać komentarze w stylu nie profesjonalnym, czasem literówka, błąd ort. itd.? Np.: Nie no gościu niezłe polecam ;DDD!"
Na co ludzie lecą? Obecnie robię "hacki" w VB. Czy jest szansa taka że np.: Niby jest GTA SA na PSP i aby pobrać trzeba wypełnić ankietę. W tym archiwum jest drugie archiwum z hasłem a hasło można pobrać z linku X. (Hasło oczywiście na serwerach AC Smile )
Jaka jest maksymalna stawka dla Polski? Obecnie udało mi się poustawiać 2,44 $ (Czy ileś) za pobranie.
I też takie pytanie, jak zrobić sztuczny rozmiar pliku w AC? Bo nie za bardzo wiem jak tego dokonać.

To na razie tyle. Jak coś mi wpadnie do głowy to napiszę.
Pozdrawiam! Big Grin


RE: Kilka pytań odnoście AC - casualsprojects - 20-02-2014 00:46

Sztucznego rozmiaru w pliku nie da się ustawić. Można tylko mieć włączone lub wyłączone pokazywanie.
Co do podwójnych pobrań, to w ac chyba płacą tylko za jedno z danego ip(?) albo coś takiego, ostatnio było w którymś temacie, że ktoś się skarżył, że mu nie z aliczyło 2 leada.
Co do kwoty 60$ - czy to dużo? To już zależy od ciebie Wink


RE: Kilka pytań odnoście AC - ErgePL - 20-02-2014 01:30

Ale nie chodzi mi czy 60$ to dla mnie dużo czy nie, czy to jakaś duża kwota, jak za prawie 2 miesiące pracy. Dla mnie to jak na pierwszy zarobek w prawie 2 miechy to dużo.
Z czego tylko raz jakiś Francuz pobrał Lol


RE: Kilka pytań odnoście AC - Kubixowy - 20-02-2014 09:54

Rozmiar pliku możesz wpisać w opisie pliku. Tylko wtedy pamiętaj aby odznaczyć wyświetlanie prawdziwego rozmiaru. Smile


RE: Kilka pytań odnoście AC - ErgePL - 23-02-2014 01:05

Mam jeszcze jedno pytanie.
Jeśli robił bym francuskie hacki, francuskiego bloga, promował bym się na francuskich stronach itd. to ile mógłbym maksymalnie wyciągnąć w ciągu miesiąca?
I czy jest to opłacalne?
Bo trochę ostatnio mało zarobiłem, w niecały tydzień, 5$ ale właśnie tworzę nowy serwis i zaprzestałem promowanie i dla tego.


RE: Kilka pytań odnoście AC - kuleczka91 - 23-02-2014 01:53

Z Francji zawsze były najlepsze pobrania więc sądzę, że jest to dobry pomysł Wink wg mnie jak za pierwsze 2 miesiące pracy to dobry zarobek na start, aczkolwiek gdy będziesz bardziej w to wdrożony to powinieneś mieć o wiele większe zarobki niż 60$ Smile Ciężko powiedzieć ile możesz zarobić, wszystko zależy od tego czy żabojady będą chciały pobierać Big Grin


Odp: Kilka pytań odnoście AC - casualsprojects - 23-02-2014 02:15

Poprzegladaj dzienniki innych i zobacz ile zarabiali w pierwszych miesiącach.
Zależy od włożonej pracy
ElDollaro zarobił z tego co kojarze w pierwszym miesiącu ok.150$ Wink

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


Odp: RE: Kilka pytań odnoście AC - ErgePL - 23-02-2014 02:25

(23-02-2014 01:53)kuleczka91 napisał(a):  Z Francji zawsze były najlepsze pobrania więc sądzę, że jest to dobry pomysł Wink

Dzięki Smile Obecnie będę się skupiał na ang/pl blogach i programach. Za jakiś czas pokombinuję trochę z tą Francją, i ciekawe jaki będzie zarobek Smile


Wystukane z LG L3 Smile


Odp: Kilka pytań odnoście AC - casualsprojects - 23-02-2014 02:32

Na Polskę nie ma sensu.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2