Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Konta YouTube/gmail bez weryfikacji - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Konta YouTube/gmail bez weryfikacji (/Temat-Konta-YouTube-gmail-bez-weryfikacji-85990)



Konta YouTube/gmail bez weryfikacji - Fineks - 19-02-2014 19:53

Sposób jest nie do końca przetestowany- dopiero 10 kont zrobiłem w ten sposób, ale na pewno komuś się przyda. Był podobny poradnik, jednak występowały błędy w synchronizacji a użytkownicy zgłaszali że i tak trzeba potwierdzać numer telefonu.

1. Co potrzeba

- telefon z androidem (nie testowałem na ios)
- dostęp do internetu z poziomu telefonu

2. Co robimy

Wchodzimy w ustawienia telefonu, następnie w zakładkę "konta", dodajemy nowe konto google, wybieramy opcję "załóż nowe konto", zakładamy konto gmail i gotowe. Można się zalogować na gmail, z telefonu konto można usunąć (nie usuwamy wtedy konta tylko synchronizację nowo założonego konta z telefonem), a potem na youtube.

3. Uwagi

Przez pierwsze 6 kont wszystko było miodzio, na youtube zakładałem kanały do tych kont i wszystko było ok. Ale po jakimś czasie nie mogłem zakładać nazw kanałów bez potwierdzenia telefonicznego, ale wciąż mogłem dodawać na youtube filmiki.

Niedługo sprawdze, czy zakładając konta z innych ip na tym samym telefonie będę mógł robić na youtubie nazwy kanałów, dam znać jak cuś

Pozdrawiam Smile


RE: Konta YouTube/gmail bez weryfikacji - Qwik - 19-02-2014 19:58

Emulator androida bluestacks


RE: Konta YouTube/gmail bez weryfikacji - Fineks - 19-02-2014 20:00

up

no własnie wiem o tym, ale wyskakiwały mi błędy z synchronizacją i chyba nie tylko mi, był taki poradnik na zarabiam ale mojego sposobu nikt nie przedstawiał więc napisałem, nic przecież nie szkodzi Wink