Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
poszukuje osoby bieglej w przepisywaniu captch - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: poszukuje osoby bieglej w przepisywaniu captch (/Temat-poszukuje-osoby-bieglej-w-przepisywaniu-captch-85985)



poszukuje osoby bieglej w przepisywaniu captch - bartex89 - 19-02-2014 18:19

Potrzebuje osobe, która glosowałaby w konkursie , w ktorym nalezy oddac glos poprzez przepisanie captchy.

Oferty cenowe na PW. Wybiore najtansze.


Odp: poszukuje osoby bieglej w przepisywaniu captch - asiorek - 19-02-2014 18:51

Podaj swoja propozycje ceny za sztuke na pw albo tutaj :-)


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: poszukuje osoby bieglej w przepisywaniu captch - bartex89 - 20-02-2014 02:31

widzisz co ja pisze? oferty cenowe na PW.
Wy proponujecie, ja akceptuje lub nie.


Odp: poszukuje osoby bieglej w przepisywaniu captch - asiorek - 20-02-2014 03:56

Taka praca jaka placa. Ide do szefu i dyktuje mu swoje warunki.. poprosio abys zaproponowal ty swoja cene..


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: poszukuje osoby bieglej w przepisywaniu captch - Kede - 20-02-2014 13:54

Po co dyskutujesz? Zleceniodawca dyktuje warunki nie Ty. Propozycje cenowe to rzecz normalna.


RE: poszukuje osoby bieglej w przepisywaniu captch - bartex89 - 20-02-2014 16:37

sa osoby, co umią się dostosować do ogłoszenia, a sa takie, co nie sa nim zainteresowane i robia offtop.

W obecnych czasach, w CV pracodawca zaleca podanie stawki jakiej sie oczekuje ... wiec moja oferta jest jak najbadziej na miejscu.

Już 2 osoby sie zglosiły i nawiązałem z nimi wspolprace. Mysle , że jeszcze 1 miejsce i zamykam temat.


RE: poszukuje osoby bieglej w przepisywaniu captch - michal8921 - 24-02-2014 09:45

Aktualne?


poszukuje osoby bieglej w przepisywaniu captch - yazir - 04-04-2014 23:53

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.