Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] Buxrr.com + dowód + opis zarokbu 0,15$ w 5 min!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PŁACI] Buxrr.com + dowód + opis zarokbu 0,15$ w 5 min!!! (/Temat-PLACI-Buxrr-com-dowod-opis-zarokbu-0-15-w-5-min-85951)



[PŁACI] Buxrr.com + dowód + opis zarokbu 0,15$ w 5 min!!! - szybki13 - 19-02-2014 08:55

Witam

Przedstawiam nowego buxa Buxrr.com który poza możliwością zarabianiu poprzez kliki oferuje także autosurf i płatne zapisy. Opis znajduje się w ostatnim moim poście.


ilość reklam: ilość reklam: +/- 5
wartość: wartość: $0.0025 - $0.01
auto surf: 1 odsłona po 15 sekund 0.000125$
płatne zapisy: różne stawki
klik poleconego: 10%-35% (w zależności od rodzaju konta)
max. DR: 50
minimum do wypłaty: 2$ (dla konta standard) 1$ (dla kont po Upgradzie)
metody wypłat: PayPal
czas oczekiwania: 5 dni roboczych (większość jest do 12-stu godzin, od zlecenia)
odstęp między wypłatami: 7 dni
dzienny zarobek: 0,01$ +


Ogólnie poświęcam nie całe 5 minut, więc nie dużo porównując do innych buxów, gdzie trzeba poświęcić więcej czasu na podobny zarobek.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych



Reflink :

www.buxrr.com/index.php?ref=Adam1387

Czysty link:

buxrr.com


RE: Buxrr.com - Nowy bux - szybki13 - 20-02-2014 09:13

Witam

2 dzień w buxie... i dzisiaj już realnie co do zarobków... puki co:

-w klikach zarobiłem: 0.03+ $ (myślę że w ciągu dnia doskoczy jeszcze parę reklam)

-w surfie: 0,002 $ (tu wielkie zaskoczenie, gdyż wczoraj surf przejechał mi całe 500 reklam, a dziś zatrzymał się na 16 z informacją iż nie ma więcej reklam... cóż)

Ogólnie poświeciłem dzisiaj nie całe 5 minut, więc nie dużo porównując do innych buxów, gdzie trzeba poświęcić więcej czasu na podobny zarobek.

[Obrazek: banner1.gif]


RE: Buxrr.com - Nowy bux - szybki13 - 05-03-2014 15:17

Na forum Buxrr sporo screenów z wypłatami. Zapraszam wszystkich chętnych do rejestracji


RE: Buxrr.com - Nowy bux - sznapi123 - 05-03-2014 16:17

Po 30 reklamach w "autosurf" pusto Jerk2
Ile do minimum ? pokerface


RE: Buxrr.com - Nowy bux - szybki13 - 05-03-2014 16:57

(05-03-2014 16:17)sznapi123 napisał(a):  Po 30 reklamach w "autosurf" pusto Jerk2
Ile do minimum ? pokerface

Do minimum brakuje mi około dolara ... im więcej refów, tym szybciej będzie screen z wypłaty


RE: Buxrr.com - Nowy bux - szybki13 - 09-03-2014 13:39

Świeżuteńki dowód wypłaty (z racji tego iż brakowało mi nie cały dolar do wymaganego minimum na koncie standard, wykupiłem na miesiąc konto Silver przez co mogłem wypłacić już 1$)

[Obrazek: buxrrdow.jpg]


RE: [PŁACI] Buxrr.com + dowód - bbr - 11-03-2014 19:28

(19-02-2014 08:55)szybki13 napisał(a):  dzienny zarobek: $0.13$ (pierwszy dzień... zobaczymy dalej)

Zarejestrowałem się z refa (nick:prkk), daj mi reputa w zamian Smile

To raz a dwa, skad wziales $0,13? W Ads ja mam tylko $0,2 za dzień.

Do czego służą "Exchange Credits"(mam ich 2000) mozna za nie reklame kupic?


RE: [PŁACI] Buxrr.com + dowód - szybki13 - 12-03-2014 09:03

(11-03-2014 19:28)bbr napisał(a):  
(19-02-2014 08:55)szybki13 napisał(a):  dzienny zarobek: $0.13$ (pierwszy dzień... zobaczymy dalej)

Zarejestrowałem się z refa (nick:prkk), daj mi reputa w zamian Smile

To raz a dwa, skad wziales $0,13? W Ads ja mam tylko $0,2 za dzień.

Do czego służą "Exchange Credits"(mam ich 2000) mozna za nie reklame kupic?

0,13$ zarobiłem pierwszy dzień nie tylko z ads ale i z autosurfa... w drugi dzień już było o wiele mniej (napisane w 2 poście), podejrzewam iż było to na zachętę, gdyż jak ja zakładałem konto to było około 200 użytkowników, a teraz jest około 2000.

Ogólnie dziennie na koncie standard da się wyciągnąć grubo ponad 0,03$

Co do "Exchange Credits" to wchodzisz w zakładkę "Manage Ads" wybierasz "Click Exchange Sites" naciskasz "Manage" następnie dajesz "Create new Ad"
Wypełniasz pola
Title: -tytuł
Target Url: -link do strony
Daily Limit: 0 for no limit - dzienny limit (0- bez limitu)
Target Country: - Wybór państw (najlepiej nic nie zmieniać)
Premium Members Only? - czy tylko dla użytkowników premium?
Does Not Violate Terms - tu trzeba dać haczyk

Naciskasz zielony przycisk - czekasz 10 sekund - zamykasz
Naciskasz "Add Site"
Na sam koniec, w tabelce na samym końcu masz "Credit Actions" wybierasz Add i wpisujesz te 2000 co masz do wykorzystania

Możesz zbierać te punkty w zakładce " Earnings Area" w sekcji "Click Exchange" wygląda to tak iż ty oglądasz reklamy i za to dostajesz punkty na tego typu reklamę, inni oglądając twoją reklamę też zbierają te punkty na swoją reklamę (wzajemne reklamowanie)


RE: [PŁACI] Buxrr.com + dowód - szybki13 - 15-03-2014 08:27

Dla wszystkich którzy mają już konto w buxie, oraz dla tych którzy jeszcze się nie zapisali.

Bardzo łatwy sposób na zarobienie 0,15$ za wykonie płatnego zapisu. Zapis polega na zarejestrowaniu się na forum buxa.

A więc... zaczynamy

-Wiadomo najpierw musimy się zalogować do serwisu (dla tych którzy nie mają konta klik)
-Następnie zakładka " Earnings Area"
-Szukamy sekcji "Paid To Signup"
-Jak wejdziemy, widzimy parę zadań i jedno zadanie za 0,15$ (zapis do forum buxrr)
-Otwieramy je... będziemy musieli wpisać w górnej części nick po rejestracji z forum, a w dolnej części nasz e-mail użyty do rejestracji (najpierw rejestracja)
-Pytanie... gdzie jest forum... klikamy w ten link http://www.buxrr.com/forum.php
-Naciskamy register, wpisujemy dane do rejestracji
-Gdy zakończymy proces rejestracji wpisujemy nick i e-mail (wyżej opisane)
-Zatwierdzamy zadanie
-Czekamy teraz na zatwierdzenie zadania (ja czekałem około jednego dnia)

Historie naszych zadań możemy sprawdzić także w sekcji "Paid To Signup" tuż na zadaniami klikając w "View Offer Completion History & Stats"


RE: [PŁACI] Buxrr.com + dowód + opis zarokbu 0,15$ w 5 min!!! - szybki13 - 22-03-2014 16:29

Kolejny dowód:

http://zarabiam.com/Temat-Buxrr-com-87923