Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasze zakupy/plany na zakupy za pieniądze od FireCash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Wasze zakupy/plany na zakupy za pieniądze od FireCash (/Temat-Wasze-zakupy-plany-na-zakupy-za-pieniadze-od-FireCash-85931)



Wasze zakupy/plany na zakupy za pieniądze od FireCash - wichrzyciel - 18-02-2014 20:54

Jeśli taki wątek był to proszę o usunięcie Smile

A więc w tym wątku chwalcie się swoimi nowymi zakupami dzięki zarobionym pieniądzom przez firecash lub planowanymi zakupami,które zrealizujecie jak tylko wypłacicie kasę

Ja zacznę.Jak na razie nic nie zarobiłem,bo dopiero zaczynam i uzupełniam swojego bloga,ale kiedy co nieco wpadnie do portfela to oddam jeszcze 2/3 kwoty za laptopa rodzicom oraz planuję zakup nowego telefonu Smile

Zapraszam do dyskusji Big Grin


RE: Wasze zakupy/plany na zakupy za pieniądze od FireCash - Devil877 - 18-02-2014 22:57

Ja kupiłem hosting i domene potem przedłużyłem , inne wypłaty (drobne) były na cele konsumpcyjne % Tongue


RE: Wasze zakupy/plany na zakupy za pieniądze od FireCash - Eurolean.pl - 19-02-2014 07:20

Wszystko zostanie przepite Big Grin impreza


RE: Wasze zakupy/plany na zakupy za pieniądze od FireCash - Eurolean.pl - 19-02-2014 12:26

(19-02-2014 07:20)Eurolean.pl napisał(a):  Wszystko zostanie przepite Big Grin impreza

No i właśnie kasa doszła Smile no to lecimy na balety.


RE: Wasze zakupy/plany na zakupy za pieniądze od FireCash - Por2010 - 19-02-2014 14:41

zarobione pieniądze przeznaczam na podcieranie dupy


RE: Wasze zakupy/plany na zakupy za pieniądze od FireCash - kali123 - 19-02-2014 16:47

(19-02-2014 14:41)Por2010 napisał(a):  zarobione pieniądze przeznaczam na podcieranie dupy

A nie lepiej wynająć kogoś żeby robił to za Ciebie Tongue A w nagrodę dostałby "kupę pieniędzy" Lol


RE: Wasze zakupy/plany na zakupy za pieniądze od FireCash - wichrzyciel - 03-03-2014 22:23

Wolałbym wynająć kogoś do ścielenia łóżka Wink