Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposob na zdobycie flaszeczki Gorzkiej zoladkowej w konkursie facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sposob na zdobycie flaszeczki Gorzkiej zoladkowej w konkursie facebook (/Temat-Sposob-na-zdobycie-flaszeczki-Gorzkiej-zoladkowej-w-konkursie-facebook-85924)

Strony: 1 2


Sposob na zdobycie flaszeczki Gorzkiej zoladkowej w konkursie facebook - Damascenon - 18-02-2014 18:17

1.Nazwa przedmiotu :Sposob na zdobycie Gorzkiej zoladkowej w konkursie facebook
2.Opis przedmiotu :http://zarabiam.com/Temat-650-butelek-Gorzkiej-Zoladkowej-Konkurs-dla-Alkusow-85898
4.Kontakt :PW
5.Cena :50 FG lub 2 zl na paypal Big Grin
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Up


RE: Sposob na zdobycie flaszeczki Gorzkiej zoladkowej w konkursie facebook - erold - 18-02-2014 18:20

Napisałem PW, odpisz jak możesz Smile


RE: Sposob na zdobycie flaszeczki Gorzkiej zoladkowej w konkursie facebook - Majka - 18-02-2014 18:41

Ile czasu zajmuje wygranie flaszki wg. Twojego sposobu? Można z fake konta? A może wygrywasz za nas my tylko wysyłamy zapłatę Smile?


RE: Sposob na zdobycie flaszeczki Gorzkiej zoladkowej w konkursie facebook - marcel_kk - 18-02-2014 18:47

To wygraj dla mnie z 50 butelek, zapłace 1/3 wartości,
lepiej na tym wyjdziesz niż za sprzedaż pomysłu po 2 zł Wink


RE: Sposob na zdobycie flaszeczki Gorzkiej zoladkowej w konkursie facebook - Damascenon - 18-02-2014 18:47

Flaszecze wygrywasz sam/a
Z real konta, regulamin zabrania fake konta xD
Dokladniej to nie obiecuje wygrania flaszeczki a sposob na zdobycie ponad 1850pk


RE: Sposob na zdobycie flaszeczki Gorzkiej zoladkowej w konkursie facebook - Majka - 18-02-2014 19:00

Dzięki za odp. Z chęcią bym "pograła" o flaszkę ale po prostu brakuję mi czasu...
Kurde, Marcel 50 butelek to Ty do sylwestra na bani będziesz chodził Tongue beka Idea Lol


RE: Sposob na zdobycie flaszeczki Gorzkiej zoladkowej w konkursie facebook - Matiw131 - 18-02-2014 19:46

Poszło 50 Forum Gold , czekam na privku na sposób na flaszeczke oby nie skomplikowany Smile


RE: Sposob na zdobycie flaszeczki Gorzkiej zoladkowej w konkursie facebook - joefdgod - 18-02-2014 20:33

Kupiłbym ale jeszcze mi wyślą jakiś metanol Smile


RE: Sposob na zdobycie flaszeczki Gorzkiej zoladkowej w konkursie facebook - Slight - 18-02-2014 21:32

Za wygranie tej wódeczki, to mogę i 100 FG dać. Big Grin


RE: Sposob na zdobycie flaszeczki Gorzkiej zoladkowej w konkursie facebook - Damascenon - 18-02-2014 21:37

(18-02-2014 21:32)Slight napisał(a):  Za wygranie tej wódeczki, to mogę i 100 FG dać. Big Grin

Jezeli zdobedziesz odpowiednia ilosc pk i nie zepchna cie ponizej 150 miejsca to wodeczke dostajesz ;p
Ja jestem 26 i watpie zeby mnie przebili do tego czasu xD Watpie zebym spadl do 30 miejsca ;p