Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook blokuje linki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Facebook blokuje linki (/Temat-Facebook-blokuje-linki-85919)



Facebook blokuje linki - Skarpetek - 18-02-2014 17:35

Witam. Macie może jakieś sposoby na ukrywanie linków? Dzisiaj chciałem wrzucić na FB link do pilczka ( program z fires ) i tu blokada linku. Próbowałem to jakoś obejść ale nie mam pomysłu. Przez goo.gl nie działa. Macie jakieś pomysły?


RE: Facebook blokuje linki - jaro225 - 18-02-2014 19:09

Szukaj innych skracaczy linków, a jak znajdziesz działający to nie dziel się nim, bo znowu zablokuja


RE: Facebook blokuje linki - Hrustus - 18-02-2014 19:22

i bardzo dobrze że blokują za duzo spamu robisz


RE: Facebook blokuje linki - Skarpetek - 18-02-2014 19:48

dużo spamu? 3 strony to za dużo.. Jak ktoś nie ma pojęcia to niech sie nie wypowiada.

Temat do zamknięcia.


RE: Facebook blokuje linki - ado - 18-02-2014 20:12

(18-02-2014 19:22)Hrustus napisał(a):  i bardzo dobrze że blokują za duzo spamu robisz

Dlaczego uważasz, że za dużo spamu robi ?
Może ktoś ma "Fenpejdża" dobrze rozwiniętego i "pracuje" tak jak osoba posiadająca bloga?
Bezsensu kolego piszesz, najlepiej nie wypisuj takich durnowatych postów.


RE: Facebook blokuje linki - Mikej - 18-02-2014 20:51

Powiem ci że ciężko ci będzie bo sam już zacząłem tak robić za czasów EasySub. Fb teraz już banuje po wykryciu linków do subskrypcji sms nawet konta które mają po 2lata... Ciężko zamaskować link a jak już się uda to może na chwilę jakieś 2minuty po czym na nowo trzeba coś nowego kombinować. Niestety fb ma trochę sporą ilość osób które się tym zajęły i jak widać porządnie. Jedyna opcja to Ad.fly itp ale to jest ogólnie lipa bo ludzie wtedy się nie nabierają Wink


RE: Facebook blokuje linki - jaro225 - 18-02-2014 21:52

Albo kup swoją domenę - tego tak szybko nie zablokują.
Ewentualnie użyj darmowych.


RE: Facebook blokuje linki - Mikej - 18-02-2014 22:10

W sumie domena, alians to dobre rozwiązanie jak się na tym trochę znasz to ogarniesz to Smile.


RE: Facebook blokuje linki - szamus200 - 18-02-2014 22:15

Domeny są równie szybko blokowane Smile