Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Problem z PTZ za filmy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Problem z PTZ za filmy (/Temat-Rozwiazane-Problem-z-PTZ-za-filmy-8591)



[Rozwiązane]Problem z PTZ za filmy - voorhees - 14-06-2010 08:01

Witam, mam taki problem. Otóż kiedy oglądam filmy nie za wszystkie nalicza mi PTZ tzn kiedy film dobrnie do końca nie wyświetla się captcha. To normalne?
Przeglądarka firefox


RE: Problem z PTZ za filmy - Kicha - 14-06-2010 08:26

Mam to samo, albo tez tak ze pojawia sie screen z filmu i nie chce sie on wlaczyc ;/
Widocznie maja lagi zwiazane z tym ze dali 3x PTZ i kazdy chce ogladac.


RE: Problem z PTZ za filmy - TheVerylukasz - 14-06-2010 09:26

właśnie miałem o to samo pytać ;] zauważyłem że jak włączysz jedno okno na którym masz tylko lockerz uruchomiony i filmik lata a w drugim oknie robisz co chcesz to nalicza poprawnie. Po prostu jak przełączałem pomiędzy zakładkami to się tak robiło, ale nie jestem pewien.


RE: Problem z PTZ za filmy - pieczyk111 - 14-06-2010 17:29

Otóż to nie tak... Zauważ że jeżeli nie naliczyło ci dajmy na to 4 ptz za obejrzenie filmu to przy następnym doda ci 8 ptz więc wszystko jest ok ptzty nie uciekają A co do lagów na filmikach poprostu oni maja tak ustawione ze oglądasz pierwszy filmik i jest ok oglądasz drugi filmik i jest ok ale jak już włączysz trzeci lub czwarty albo nie pojawi się captcha albo wywali cię do głównej ale każdy kolejny oglądasz już normalnie chyba że się znów wylogujesz to sytuacja ta się powtórzy. Lockerz robi to specyjalnie gdyż dzięki temu że ty obejrzysz dwa razy jeden filmik oni zarobią więcej a że prawie każdy tak ma to mają na tym kupe kasy Tongue (Nie pytajcie skąd wiem Tongue)


RE: Problem z PTZ za filmy - Daminn - 14-06-2010 19:28

Cytat:Otóż to nie tak... Zauważ że jeżeli nie naliczyło ci dajmy na to 4 ptz za obejrzenie filmu to przy następnym doda ci 8 ptz więc wszystko jest ok
Nie zawsze mi kilka razy nie doliczyło za drugim filmikiem (czyli nie zaliczyło wcale);\


[Rozwiązane]Problem z PTZ za filmy - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.