Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co byś zrobił/a gdybyś wygrał/a 25mln - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Co byś zrobił/a gdybyś wygrał/a 25mln (/Temat-Co-bys-zrobil-a-gdybys-wygral-a-25mln-85874)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Co byś zrobił/a gdybyś wygrał/a 25mln - Devil877 - 18-02-2014 00:20

Witajcie , pytanie jak w temacie , gracie w Lotto? wygraliście kiedyś ? . Jako że założyłem ten temat odpowiem pierwszy . Więc spłacił bym długi , pomógł bym rodzicom , dokończył bym remont domu , być może wybudował własny Wink , otworzył działalność którą i tak planuje lecz pewnie z braku środków raczej tego nie zrobie..


RE: Co byś zrobił/a gdybyś wygrał/a 25mln - allah - 18-02-2014 00:24

takie bym sobie wakacje pierdzielnal...Big Grin


RE: Co byś zrobił/a gdybyś wygrał/a 25mln - WhereMyMoney - 18-02-2014 00:29

otworzyłbym fabrykę wafelków Big Grin a tak na serio to chyba bym zainwestował w ok. 100 stron przynoszących zyski może kupiłbym coś wielkości ikariam etc...


RE: Co byś zrobił/a gdybyś wygrał/a 25mln - elo13 - 18-02-2014 00:36

(18-02-2014 00:29)WhereMyMoney napisał(a):  może kupiłbym coś wielkości ikariam etc...

chcialbym sie cofnac kilka lat wstecz i miec takie marzenia Sad niestety teraz alkohol i inne uzywki

co do pytania to pewnie kupilbym sobie wszystko i po pewnym czasie zaczal z nic nie robienia wegetowac.


RE: Co byś zrobił/a gdybyś wygrał/a 25mln - aero2 - 18-02-2014 00:39

Raz mi się trójka trafiła i to by było na tyle.Big Grin

Co bym zrobił, na pewno bym ich nie wydał od razu, kupił co do życia potrzebne lepszego a resztę na konto oszczędnościowe bym dał by żyć z %.


RE: Co byś zrobił/a gdybyś wygrał/a 25mln - Scoobyx - 18-02-2014 00:46

Heh pomarzyć zawsze można. Wybudował bym sobie willę, kupił bym też jakiś domek w ciepłych krajach i alpach. Resztę bym w coś zainwestował i żył sobie spokojnie Smile


RE: Co byś zrobił/a gdybyś wygrał/a 25mln - WhereMyMoney - 18-02-2014 00:47

(18-02-2014 00:39)aero2 napisał(a):  Raz mi się trójka trafiła i to by było na tyle.Big Grin

Co bym zrobił, na pewno bym ich nie wydał od razu, kupił co do życia potrzebne lepszego a resztę na konto oszczędnościowe bym dał by żyć z %.

przy takim podejściu to z odsetek by mogło żyć kilka Twoich pokoleń Wink


RE: Co byś zrobił/a gdybyś wygrał/a 25mln - Rafiks1992 - 18-02-2014 06:55

ja bym zrobił podobnie jak większość z was tyle że żeby żyć na samych odsetkach wystarczy dać 10milionów do banku i to będzie nie byle jakie życie a z 15 milionami hmm.. 10 milionów bym rozdał w miarę po równo rodzinie mojej dziewczynie, a za 5 milionów ułożyłbym sobie życie kupując dom na własność jakiś mały fajny do tego auto fajne jakieś marzy mi się plymouth barracuda może by się udało go tutaj ściągnąć do polski kosztuje ze 100 tysięcy, jakieś najpotrzebniejsze rzeczy do nowego domu i pewnie by zostało jeszcze trochę to bym zabrał moja dziewczynę na super wakacje na tydzień czy dwa ;-) i tak pewnie bym nie wydał tam wszystkiego i by mi jeszcze zostało napewno coś to bym włożył do szafki w domu jakiejś i żył długo i szczęśliwie :-P oczywiście bym nie pracował ale spełniałbym swoje marzenia co do pracy żeby mieć własną serwerownie czy wyprodukować jakaś własną grę komputerową czy internetowa :-P ale na marzeniach się kończy czas zbierać się z łóżka i lecieć do pracy xd


RE: Co byś zrobił/a gdybyś wygrał/a 25mln - MilanFan - 18-02-2014 17:49

Połowę bym zainwestował, drugą przeznaczył na życie, bogate życie. Big Grin


RE: Co byś zrobił/a gdybyś wygrał/a 25mln - pietruch78 - 18-02-2014 18:08

kupiłbym sobie Billa Gatesa i siedzibę google impreza