Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na fanpage'u o tematyce humorystycznej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Zarabianie na fanpage'u o tematyce humorystycznej (/Temat-Zarabianie-na-fanpage-u-o-tematyce-humorystycznej-85873)

Strony: 1 2


Zarabianie na fanpage'u o tematyce humorystycznej - tadzik713 - 18-02-2014 00:00

Posiadam fanpage, który na dzień dzisiejszy posiada ok 27500 fanów i rozrasta się dość dobrze. Wszyscy fani przyszli sami, nie kupowani, organiczni Lol

Jest to tematyka humorystyczna, ale targetowana i specyficzna, więc żadne bezpośrednie reklamy w postach nie wchodzą w grę. Fanpage współtworzę wraz z kolegą, ostatnio dostaliśmy propozycję od kogoś z Cupsell.pl aby wypuścić koszulki. Jednak jest to kpina, bo żeby cokolwiek na tym zarobić ceny koszulek musiałyby wynosić ok. 45zł (cupsell bierze do 34zł za koszulkę), a nie sądzę aby wielu chętnych było na takowe. Dochodzi jeszcze opcja, iż sami wypuścimy koszulki bez współpracy z nikim, wtedy cena wyprodukowania jednej przy ok. 100 sztukach wyniesie ~15zł, ale na razie nie chcemy wtopić Wink

Co wy byście zrobili mając w rękach takie narzędzie i potencjalną maszynkę do robienia pieniędzy, jak to dobrze wykorzystać?


RE: Zarabianie na fanpage'u o tematyce humorystycznej - Jacuss - 18-02-2014 00:01

nikt ci nie da złotego pomysłu na biznes za darmo


RE: Zarabianie na fanpage'u o tematyce humorystycznej - tadzik713 - 18-02-2014 00:25

Wiem o tym, ale chcę jedynie dowiedzieć się co można ogólnie robić żeby osiągać dochody z fanpage'a i jakie są inne sposoby oprócz wstawiania reklam i wypuszczania koszulek/gadżetów


RE: Zarabianie na fanpage'u o tematyce humorystycznej - WhereMyMoney - 18-02-2014 00:27

można na allegro sprzedawać miejsce reklamowe (postów) nie wiem jak z opłacalnością
może jakieś reklamy typu easysub... ale wtedy fanpage może stracić w oczach fanów...


RE: Zarabianie na fanpage'u o tematyce humorystycznej - tadzik713 - 18-02-2014 00:33

No właśnie to jest to czego chcę uniknąć, musi to być na tyle dyskretny sposób żeby fani nie mówili że się "sprzedaliśmy" Wink
Ciężki to orzech do zgryzienia


RE: Zarabianie na fanpage'u o tematyce humorystycznej - WhereMyMoney - 18-02-2014 00:36

może spróbuj się pobawić w konkursy typu 10 plików tekstowych PPA a w jednym z nich kod doładowujący np do plusa... wszystko opisane w opisie (poście) więc nie powinno być pretensji...


RE: Zarabianie na fanpage'u o tematyce humorystycznej - tadzik713 - 18-02-2014 00:41

Nie jestem mocno w temacie PPA, chodzi o to żeby ludzie pobierali te pliki, a za każde pobranie będę dostawał kasę, tak?


RE: Zarabianie na fanpage'u o tematyce humorystycznej - WhereMyMoney - 18-02-2014 00:44

tak dokładnie jak coś pisz na pw to Ci wytłumaczę jak to ugryźć od A do Z Smile


RE: Zarabianie na fanpage'u o tematyce humorystycznej - tadzik713 - 18-02-2014 00:45

Muszę to tylko omówić z współwłaścicielem i się odezwę Big Grin


RE: Zarabianie na fanpage'u o tematyce humorystycznej - WhereMyMoney - 18-02-2014 00:48

(18-02-2014 00:45)tadzik713 napisał(a):  Muszę to tylko omówić z współwłaścicielem i się odezwę Big Grin

w takim razie czekam Smile koniec offtopu Tongue