Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co lepsze PPA czy PPD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Co lepsze PPA czy PPD (/Temat-Co-lepsze-PPA-czy-PPD-85858)



Co lepsze PPA czy PPD - Anastic - 17-02-2014 22:06

Witam.
Otóż naszło mnie na zarabianie w necie, ale nie mogę się zdecydować, czy zabrać się za PPA, czy PPD? Moglibyście podać mi plusy i minusy (o ile takowe są) PPA/PPD ?
Z góry dziękuję.


RE: Co lepsze PPA czy PPD - daniel42na - 20-02-2014 18:11

Oczywiście że ppa, jest wiele wiele czynników decydujących o tym że stosunek czasu do zarobionych pieniędzy w ppa będzie korzystniejszy, np stawki za pobrania z niektórych państw wynoszą nawet kilkadziesiąt dolarów.


RE: Co lepsze PPA czy PPD - GGG205 - 20-02-2014 19:44

Zdecydowanie PPA, lecz trzeba się trochę na początku napracować, aby coś zarobić.
-Regularnie dodawać wpisy na bloga.
-Filmiki i szukanie niszy.
-Pozycjonowanie.

Z PPD wystarczy spam na forach by wyciągnąć ze 100 złotych.


RE: Co lepsze PPA czy PPD - explrlz - 24-02-2014 09:37

Do Ppd potrzebujesz dobrego neta lub shella ale są to pewne codziennie pieniądze. Po ppa potrzebujesz dobrych nisz oraz trochę cierpliwości Wink

Podsumowując ppa jest bardziej dochodowe od ppd ale w ppd tez da się zarobić Wink


RE: Co lepsze PPA czy PPD - Maniero - 24-02-2014 21:37

PPA - znalezienie odpowiedniej niszy, promocja = zysk, PPD - upload plików i spam na forach warezowych. W PPA idzie więcej zarobić.


RE: Co lepsze PPA czy PPD - Bolt - 25-02-2014 03:00

PPA jest dużo wygodniejsze, jak się ustawisz to kasa sama będzie spadać, raz na tydzień coś dłubniesz i wystarczy. Oczywiście od razu tak nie będzie, dopiero gdy sobie ugruntujemy pozycję w googlu można liczyć na stałe profity relatywnie niskim kosztem czasu.

PPD to szkoda zachodu, kiedyś na wupload się leciało na remote i kasa spadała ale codziennie trzeba było spamić tymi linkami. Dużo więcej roboty, mniej pieniędzy ale pewniejszy zysk