Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Pytanie (/Temat-Pytanie-85831)



Pytanie - xDesinx - 17-02-2014 17:01

Siema, mianowicie chodzi mi o to abyście napisali tutaj w komentarzu lub mi na PW chociaż jedną strone na której ludzie chcą np te giftcody i mógłbym im to wcisnąć bo ja mam już 3 dni to konto i 0zł bo nie wiem gdzie to reklamować, prosiłbym was o podanie jakichkolwiek stron gdzie można podać ludziom np. link do giftcoda a oni wejdą i przybędzie mi te 4,50 zł, pisać proszę w komentarzach albo na PW, oczywiście nagradzam reputami, z góry dzięki za podanie strony.


RE: Pytanie - Damascenon - 17-02-2014 17:26

A jakbys tak poszukal mentora?


RE: Pytanie - xDesinx - 17-02-2014 19:36

Tylko ze już napisałem temat i jak narazie nikt nie odpisał, owszem poszukuje Mentora ale nikt nie odpisuje narazie.


RE: Pytanie - Damascenon - 17-02-2014 21:04

To ty masz znalezc mentora, nie mentor Ciebie.
Przeczytaj moj poradnik na temat zarabiania w fires/efrosa/freebiz Wink Jak pomyslisz i dobrze go zastosujesz ladny hajs wyciagniesz ^^


RE: Pytanie - xDesinx - 17-02-2014 22:37

Damascenon no tak ale chodzi głównie o to że jeśli szuka się Mentora to trzeba napisać na forum że szukam, napisałem ale jak na razie nikt nie odpisał.


RE: Pytanie - xDesinx - 20-02-2014 14:45

Odświeżam.