Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na swojej stronie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Zarabianie na swojej stronie (/Temat-Zarabianie-na-swojej-stronie-85819)

Strony: 1 2


Zarabianie na swojej stronie - Rico. - 17-02-2014 14:02

Witam mam strone około 700 unikatów dziennie i 3000 wyświetlen ogólnym od 2 dni mam partnerstwo z adsense licząc teraz dziennie zarobie jakies 5Funtów(mieszkam w UK i na taka walute mam partnerstwo)
Pytanie do was jest to dobry sposob by zarobić? Moze jest jeszcze cos na czym bym mógł wzbogacić sie troche bardziej dodatkowy partner/banner cokolwiek czekam na komenatrze pozdrawiam Smile


RE: Zarabianie na swojej stronie - Admin - 17-02-2014 14:37

Więcej niż na adsensie nigdzie w kontekstowych reklamach nie dostaniesz, najistotniejszym czynnikiem który będzie wpływał na twoje dochody jest rozmieszczenie reklam oraz tematyka strony.


RE: Zarabianie na swojej stronie - Rico. - 17-02-2014 15:56

okej dziekuje za wypowiedź

Pozdrawiam.


RE: Zarabianie na swojej stronie - Rico. - 17-02-2014 21:03

Odswierze, mam pytanie jak znajomi z wlasnej nie przymuszonej woli mi klikaja w reklamy to ja moge ponieść za to jakies konsekwencje jesli na dzień zarobie 20-40funtów?


RE: Zarabianie na swojej stronie - daniel42na - 18-02-2014 02:15

Google nie oszukasz - to jest pewne, szkoda ryzykować zarobku. Do Adsense możesz dorzucic jakieś banery z serwisów płacących w systemie CPM (płaska stawka za wyświetlenia, nie za kliki) i umieścić banery gdzieś w mniej widocznym miejscu niż te adsense.
Jeśli mieszkasz w UK i bardzo chcesz kombinować to możesz pomyśleć o fraudowaniu prostych ofert CPA typu rejestracje/podawanie maila itp, lub po prostu wypełnianiu ofert w serwisach GPT.


RE: Zarabianie na swojej stronie - Rico. - 22-02-2014 10:15

podesłałbyś jakaś strone do dobrych serwisów CPM?

I czy mógłbyś bardziej rozwinąć to
Kod:
Jeśli mieszkasz w UK i bardzo chcesz kombinować to możesz pomyśleć o fraudowaniu prostych ofert CPA typu rejestracje/podawanie maila itp, lub po prostu wypełnianiu ofert w serwisach GPT.



RE: Zarabianie na swojej stronie - daniel42na - 22-02-2014 11:08

(22-02-2014 10:15)Rico. napisał(a):  podesłałbyś jakaś strone do dobrych serwisów CPM?
Wystarczy wpisac w google "cpm advertising" Tongue , popatrz, poszukaj, nie wszystkie serwisy akceptują każdego.
Poczytaj opinie co do wypłacalności na digitalpoint forum, tam się tym zajmują.


Cytat:I czy mógłbyś bardziej rozwinąć to
Kod:
Jeśli mieszkasz w UK i bardzo chcesz kombinować to możesz pomyśleć o fraudowaniu prostych ofert CPA typu rejestracje/podawanie maila itp, lub po prostu wypełnianiu ofert w serwisach GPT.
Tak samo jak wyżej, szukaj serwisów GPT, płacą one za wykonane przez Ciebie akcje typu rejestracje, instalacje programów, toolbarów, podanie emaila, podanie adresu, itp itd
Stawki w UK za takie oferty należą do najwyższych.


RE: Zarabianie na swojej stronie - Yogii - 22-02-2014 11:25

ojo ciekawy system reklamowy proponuje

zajrzyj, poczytaj


RE: Zarabianie na swojej stronie - Kede - 22-02-2014 11:41

Jak znajomi będą Ci klikać reklamy to algorytm raz dwa to wykryje Wink lepiej nie tracić partnerstwa. Ja straciłem z 6 lat tamu i do teraz żałuję, że nie akceptują moich odwołań.


RE: Zarabianie na swojej stronie - capa123 - 24-02-2014 07:44

Żeby zarobić w adsense trzeba się solidne napracować... + dobrze pozycjonować swoją stronę na której będą znajdowały się te reklamy.