Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Niezawodny sposób na punkty addmefast.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Niezawodny sposób na punkty addmefast.com (/Temat-Niezawodny-sposob-na-punkty-addmefast-com-85813)



Niezawodny sposób na punkty addmefast.com - Mishata - 17-02-2014 11:01

Hej, zauważyłem że boty z imacros różnie latają. Ja mam niezawodny sposób dzięki któremu możemy zdobyć punkty, nie siedząc przy komputerze . http://grzesio.eu/klikacz/ bezpłatna wersja pozwala na 1000 operacji (tak mi sie wydaje) dzięki czemu pozyskałem z tweetera ok. 700 punktów. Wystarczy ustawić 3 operacje i bot gotowy, sami się domyślicie jak to zrobić, jest to bardzo proste. Jeżeli ktoś ma pełną wersję to możecie śmiało się podzielić Smile


RE: Niezawodny sposób na punkty addmefast.com - Lusek - 17-02-2014 11:19

Nie no chyba sobie żartujesz? Big Grin


RE: Niezawodny sposób na punkty addmefast.com - bolo9797 - 17-02-2014 11:32

Placic za cos co jest za free w necie haha Big Grin I niby lepsze od imacros..?? Aha.


RE: Niezawodny sposób na punkty addmefast.com - Mishata - 17-02-2014 12:31

Z mojego punktu widzenia lepsze ... Mi i macros w button nie klika, zresztą czytałem że nie tylko ja mam problem z imacros, dlatego alternatywa zawsze mile widziana, nie?


RE: Niezawodny sposób na punkty addmefast.com - bolo9797 - 17-02-2014 12:32

Tak Smile Dlatego jest bot pod addme w cmd na forum.


RE: Niezawodny sposób na punkty addmefast.com - Slashers - 17-02-2014 19:28

iMacros do tej pory sprawdza się najlepiej, dziennie nabija mi kilka k pkt bez problemu...