Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bitcoin - mały poradnik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bitcoin - mały poradnik (/Temat-Bitcoin-maly-poradnik-85808)

Strony: 1 2


Bitcoin - mały poradnik - Masaj - 17-02-2014 00:14

Witam,
Chciałbym przedstawić wam mój mały poradnik dzięki któremu można zarobić bitcoiny.
Pewnie większość z was wie co to są bitcoiny a jak nie to odsyłam do filmu Czym jest Bitcoin

Po pierwsze jak nie mamy to zakładamy konto bitcoinowe, najłatwiej blockchain i dalej wpisujemy na wybranych stronach swój adres.
Oczywiście jest dużo serwisów internetowych gdzie można zarabiać BTC w podobny sposób tak jak zwykłą kase. Ja się trochę ograniczyłem do kilku z nich:
coinbox
non ref link
tu jest duzo stron na których kilka razy dziennie można dostawac daromowe BTC

bitvisitor
ref link

non ref link

wpisujemy swój adres BTC i odpala nam się strona na 5min (wypłata auto co 100uBTC)

freebitco.in
ref link

non ref link

według mnie najlepsza strona, co godzine mozemy otrzymywac darmowe BTC poza tym jest gra typu hi-lo na której mozemy pomnażać swoje BTC oraz wygrywać jackpota (mi się to udało około 4 razy), polecam granie typową progresją (kto nie wie co to jest odsyłam do google)

Oczywiście jest wiele innych stron takich jak np coinurl gdzie zarabiamy poprzez skracanie linków. Jak ktoś chce to bez problemów znajdzie więcej.

No i dochodzimy tutaj do sedna. A więc gdy już uzbieramy trochę BTC na swoim koncie to przelewamy je na konto Cex.io. Jest to taka giełda mocy obliczeniowej. Kupujemy moc obliczeniową i automatycznie zarabiamy kopiąc BTC bez używania swojego komputera.
Cex.io
ref link

non ref link

Ten sposób zacząłem realizować około 1,5 miesiąca temu z tym, że ostatnio korzystam tylko ze strony freebitco.in raz dziennie jezeli chodzi o pozyskiwanie darmowych BTC.

Jak ktoś ma dużo wolnego czasu i jest bardziej ambitny ode mnie może na tym sporo zarobić. Chciałem się tylko podzielić z wami moim małym poradnikiem jak zacząć. A więc zachęcam do rejestrowania się i rozbudowywania tego sposobu wedle własnych udogodnień.
Niżej zamieszczam moje dotychczasowe dokonania na Cex.io
Ilosc gh/s
[Obrazek: 2qsv72e.png]
Oraz szybkość zarobku po dzisiejszym zakupie ghs
[Obrazek: 5bz1ab.png]


RE: Bitcoin - mały poradnik - Kago56 - 17-02-2014 05:56

Git, spoko, kulturka i elegancko jednak to wszystko już było opisane wszędzie Big Grin


RE: Bitcoin - mały poradnik - luq - 17-02-2014 16:17

Ile można wyciągnąć na tym?


RE: Bitcoin - mały poradnik - krywdzik - 17-02-2014 16:50

zacząłem się włąsnie w to bawić i mam już 0,00002234 BTC Wink Myślę że jak ise ma farta przy grze Hi - Low to można szybko uzbierać. W tej chwili 1 BTC to 643 $ więc całkiem niezła kaska Wink

Jakby ktoś chciał z mojego refa to byłoby fajnie (oczywiście nie namawiam Wink ) ==> ref link


RE: Bitcoin - mały poradnik - Masaj - 17-02-2014 20:15

tyle mam dzisiaj, w sumie mało ale kompletnie nic nie robie

[Obrazek: 30aasjk.png]


RE: Bitcoin - mały poradnik - variaten - 17-02-2014 23:31

wydaje mi się, że to jedna wielka ściema,


RE: Bitcoin - mały poradnik - smartfon - 18-02-2014 09:36

Opłaca się w to wchodzić ?


RE: Bitcoin - mały poradnik - Masaj - 18-02-2014 13:29

Cex.io jest wiarygodnym serwisem. Mining pool (GHash.io) w jakim wydobywają jest ich własnością i mają największy udział w kopaniu bitcoinów.

Oficjalny wykres kołowy udziału mocy obliczeniowej
https://blockchain.info/pl/pools


RE: Bitcoin - mały poradnik - Kede - 18-02-2014 20:05

Tak tylko, że trzeba mieć coraz lepsze maszyny do kopania. I ten udział który kupisz to zaraz będzie nic nie warty. Jest parę stron gdzie jest tłumaczona zasada działania i liczona "opłacalność" tej metody i wychodzi kiepsko. Ja bym się w to nie pakował ; )


RE: Bitcoin - mały poradnik - Masaj - 21-02-2014 15:06

bump