Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie przed 18 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Zarabianie przed 18 (/Temat-Zarabianie-przed-18-85806)

Strony: 1 2


RE: Zarabianie przed 18 - wichrzyciel - 01-05-2014 06:57

a można gdzieś online obstawić nie mając ukończonych 18 ;at? Oprócz pinnacle?


RE: Zarabianie przed 18 - tremen - 01-05-2014 07:42

nie wiem jak jest w bet-at-home tam chyba nie potrzebna weryfikacja konta ale ktoś może bardziej wie albo załóż na kogoś z rodziny co ma powyżej 18 i zeskanuj dowód albo nawet sam rachunek wystarczy


Odp: Zarabianie przed 18 - casualsprojects - 01-05-2014 08:52

nigdzie nie można

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Zarabianie przed 18 - tollusiek - 01-05-2014 11:19

Tak jak koledzy wyżej piszą. Obecnie chyba nie ma takiej możliwości by niepełnoletni mógł normalnie grać u buka a potem wypłacić wygraną bez problemu. Bynajmniej w Polsce czegoś takiego nie ma. Jeżeli bardzo Ci na tym zależy, to załóż konto na kogoś z rodziców/starszego rodzeństwa oczywiście za ich zgodą! Smile
Ja akurat zrobiłem konto na siostrę i korzystam również z jej konta bankowego, wypłacanie bezproblemowe, wystarczyło tylko wysłać skan dowodu na samym początku, gdy założyłem konto (Efortuna).
Pozdrawiam!


RE: Zarabianie przed 18 - Zielarz019 - 01-05-2014 17:21

Dodam od siebie,że pieniądze trzeba wypłacać na konto osoby ,która konto założyła,tzn. jeśli po 18 założysz konto na bet365 a nie masz konta w banku to pieniędzy Ci nie wypłacą.