Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
shorte.st wyświetlenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: shorte.st wyświetlenia (/Temat-shorte-st-wyswietlenia-85786)



shorte.st wyświetlenia - D.ave - 16-02-2014 18:24

Witam,

Od kilku dni mam problem z serwisem shorte.st (skracanie linków) mianowicie zniknął mi wszystkie wyświetlenia ze skróconych linków.Obok skróconego linku mam wyświetlenia 0 dochód 0 choć wcześniej miałem po 200 wyświetleń na jednym skróconym linku a teraz same zera ;/ .Da się coś z tym zrobić ? Dodam iż zalicza mi wejścia do lutego,nie pokazuje mi jedynie dochodów z danego dnia i wyświetleń Undecided.

Jeżeli zły dział to przepraszam Smile


RE: shorte.st wyświetlenia - sojusznik - 16-02-2014 19:19

Jest to zbugowane, pisałem do nich, spróbuj odświeżyć choćby i kilkanaście razy, u mnie pomaga Smile


RE: shorte.st wyświetlenia - D.ave - 16-02-2014 20:24

Chyba że tak,myślałem że to coś u mnie.Czyli nie będzie problemów z wypłatami itp ?


RE: shorte.st wyświetlenia - sojusznik - 16-02-2014 20:36

Myślę, że nie, gdyż wartość zarobków całkowitych jest cały czas jak najbardziej ok. Zresztą swojego czasu był problem, że myślałem, że nie nalicza mi klików, jednak odpowiedź od supportu była taka, że nie zawsze statystyki są "live" no i faktycznie po kilku godzinach wszystko wróciło do normy. Z supportem można pisać również po polsku - dla tych którzy maja problem z angielskim Smile


RE: shorte.st wyświetlenia - Darven - 10-04-2014 07:45

Mam pytanie co do tego skracacza: Czy on ma jakąś blokade że nie nalicza nam NASZYCH klików? Bo zaliczyło m itylko pierwsze 3 wejścia, dalej jak klikam w swój link niczego mi nie nalicza....boje się tak puścić link do neta bo ludzie będą klikać a nie będzie się naliczało więc chce się upewnić


RE: shorte.st wyświetlenia - Szalony - 10-04-2014 09:31

(10-04-2014 07:45)Darven napisał(a):  Mam pytanie co do tego skracacza: Czy on ma jakąś blokade że nie nalicza nam NASZYCH klików? Bo zaliczyło m itylko pierwsze 3 wejścia, dalej jak klikam w swój link niczego mi nie nalicza....boje się tak puścić link do neta bo ludzie będą klikać a nie będzie się naliczało więc chce się upewnić

3x z 1 ip chyba ;D!