Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[wykonam] profesjonalną grafikę, landing page, strony www, layouty, logo, wizytówki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [wykonam] profesjonalną grafikę, landing page, strony www, layouty, logo, wizytówki (/Temat-wykonam-profesjonalna-grafike-landing-page-strony-www-layouty-logo-wizytowki-85780)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: [wykonam] profesjonalną grafikę, landing page, strony www, layouty, logo, wizytówki - nykkusek - 09-02-2015 10:58

@[Kede] Napisałem na GG Wink


RE: [wykonam] profesjonalną grafikę, landing page, strony www, layouty, logo, wizytówki - Kede - 09-02-2015 15:54

W porządku Wink Już odpisałem


RE: [wykonam] profesjonalną grafikę, landing page, strony www, layouty, logo, wizytówki - patryk0407 - 16-02-2015 20:58

Skorzystałem z usług poraz enty Big Grin Szybko sprawnie i tanio! Big Grin


RE: [wykonam] profesjonalną grafikę, landing page, strony www, layouty, logo, wizytówki - LastSeason - 17-02-2015 22:45

To i Ja się pokuszę na recenzję Big Grin Zacznę od tego że podejście do klienta pierwsza klasa, czekałem dosyć długo na wypłatę ale nie sprawiało to @Kede problemu za co jestem bardzo wdzięczny. Szybkości zamówienia ocenić nie mogę, ale to wina z mojej strony gdyż nie miałem kapitału żeby zapłacić ale myślę że prędkość wykonania jest taka jak powinna być. No i oceńmy wreszcie jakość, co do tego nie mam żadnych zastrzeżeń i z całego serca mogę polecić bo LandingPage jak i pomoc w dalszej konfiguracji tego ustrojstwa przebiegła wyśmienicie. Podsumowując, polecam gościa jak nikogo innego, zna się na tym co robi i jest w tym bardzo dobry Smile


RE: [wykonam] profesjonalną grafikę, landing page, strony www, layouty, logo, wizytówki - szpilmen - 17-02-2015 23:15

Też chciałbym ocenić Kede'go, więc do rzeczy: zamawiałem już parę grafik, cena nie wygórowana, czas realizacji raczej szybki, co do jakości grafiki pierwsza klasa, jeden z lepszych grafików na tym forum, zawsze trafia w moje gusta.


RE: [wykonam] profesjonalną grafikę, landing page, strony www, layouty, logo, wizytówki - majinpov - 25-02-2015 18:10

Napisałem na gg Smile


RE: [wykonam] profesjonalną grafikę, landing page, strony www, layouty, logo, wizytówki - Kede - 25-02-2015 19:09

Odpisałem Wink


RE: [wykonam] profesjonalną grafikę, landing page, strony www, layouty, logo, wizytówki - Kede - 17-05-2015 17:01

Jeżeli jest ktoś zainteresowany:
- landing page na KSW
- viral wiadomości+video
- kopia facebooka
- i inne

To zapraszam na GG: 3643569


RE: [wykonam] profesjonalną grafikę, landing page, strony www, layouty, logo, wizytówki - Kapka - 17-05-2015 17:22

Mógłbym prosić o próbkę Twoich chodzi tu szczególnie o logotyp.


RE: [wykonam] profesjonalną grafikę, landing page, strony www, layouty, logo, wizytówki - Kede - 17-05-2015 18:40

@[Kapka]
Przykładowe realizacje logo http://imgur.com/a/JjQpK#9