Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[wykonam] profesjonalną grafikę, landing page, strony www, layouty, logo, wizytówki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [wykonam] profesjonalną grafikę, landing page, strony www, layouty, logo, wizytówki (/Temat-wykonam-profesjonalna-grafike-landing-page-strony-www-layouty-logo-wizytowki-85780)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: [wykonam] profesjonalną grafikę, strony www, layouty, logo, wizytówki - Zloty - 21-09-2014 18:12

Potrafiłbyś stworzyć LP pod stronę Wordpress.com ( czytaj nie silnik wordpress lecz stronę wordpress.com Smile)

Pozdrawiam


RE: [wykonam] profesjonalną grafikę, strony www, layouty, logo, wizytówki - amadeusz.ak47 - 08-10-2014 15:54

Robisz Landing Page pod blogspoty ?


RE: [wykonam] profesjonalną grafikę, strony www, layouty, logo, wizytówki - Kede - 08-10-2014 22:48

Robię landing page ale nie pod blogspoty. Napisz na GG konkretnie czego potrzebujesz a zobaczymy Wink


RE: [wykonam] profesjonalną grafikę, strony www, layouty, logo, wizytówki - xGrubszy - 23-10-2014 16:31

Praca wykonana solidnie, szybko, a co najważniejsze dobry kontakt z użytkownikiem. POLECAM Big Grin


RE: [wykonam] profesjonalną grafikę, strony www, layouty, logo, wizytówki - DziQu - 30-10-2014 17:35

LP zrobiony szybko oraz solidnie, miły kontakt serdecznie polecam! Smile


RE: [wykonam] profesjonalną grafikę, strony www, layouty, logo, wizytówki - BloNdyN - 01-11-2014 21:45

Szablon allegro z napisem wodnym, aby nikt nie podrabal,:

Podaje co ma byc etc, oraz jak ma wygladac menu w szablonie opis itp. Ewnetualnie zdam ie na twoja intuincje jakbys to zrobil.


RE: [wykonam] profesjonalną grafikę, strony www, layouty, logo, wizytówki - Kede - 02-11-2014 17:26

Nie ma problemu. Zapraszam na GG: 3643569 w celu ustalenia szczegółów Wink


RE: [wykonam] profesjonalną grafikę, strony www, layouty, logo, wizytówki - hunterpl444 - 03-11-2014 08:25

Z obsługi jestem bardzo zadowolony. Polecam szybko sprawnie i na temat .


Odp: [wykonam] profesjonalną grafikę, strony www, layouty, logo, wizytówki - v3XeR - 03-11-2014 10:00

Kodujesz Landing Page?

Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2


RE: [wykonam] profesjonalną grafikę, strony www, layouty, logo, wizytówki - Kede - 03-11-2014 15:58

(03-11-2014 10:00)v3XeR napisał(a):  Kodujesz Landing Page?

Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2

Nie przyjmuje zleceń na kodowanie- zajmuje się głównie grafiką. W zależności od złożoności projektu landing page robię sam lub tylko projekt graficzny, który oddaje w ręce mojego zaufanego kodera (współpracuje z kilkoma).