Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[wykonam] profesjonalną grafikę, landing page, strony www, layouty, logo, wizytówki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [wykonam] profesjonalną grafikę, landing page, strony www, layouty, logo, wizytówki (/Temat-wykonam-profesjonalna-grafike-landing-page-strony-www-layouty-logo-wizytowki-85780)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: [wykonam] profesjonalną grafikę, strony www, layouty, logo, wizytówki - Kede - 06-05-2014 13:28

Nadal aktualne Smile


RE: [wykonam] profesjonalną grafikę, strony www, layouty, logo, wizytówki - Kede - 28-05-2014 21:17

Zapraszam Smile


RE: [wykonam] profesjonalną grafikę, strony www, layouty, logo, wizytówki - Warr - 02-06-2014 17:26

Transakcja przebiegła pomyślnie, praca jest wręcz cudna, a zarazem niedroga. Serdecznie polecam tego pana Wink


RE: [wykonam] profesjonalną grafikę, strony www, layouty, logo, wizytówki - Kede - 12-06-2014 16:52

Zapraszam kolejnych chętnych Smile


RE: [wykonam] profesjonalną grafikę, strony www, layouty, logo, wizytówki - obieq - 16-06-2014 17:52

Wlasnie otrzymalem szablon wszystko zgodnie z umowa i ...tanio Smile


RE: [wykonam] profesjonalną grafikę, strony www, layouty, logo, wizytówki - tuitam - 04-07-2014 12:56

Co tu dużo pisać... Najporządniejszy użytkownik, jakiego dane było mnie poznać na tym forum. Praca tania i jakościowo jak należy. Polecam.


RE: [wykonam] profesjonalną grafikę, strony www, layouty, logo, wizytówki - LikeIt - 20-07-2014 22:28

Szybko, tanio, profesjonalnie. Nic dodać, nic ująć. Profesjonalista w tym co robi! Smile

Polecam!


RE: [wykonam] profesjonalną grafikę, strony www, layouty, logo, wizytówki - surfer0700 - 15-08-2014 12:19

Potrzebowałem loga, odezwałem się do kilku osób z forum i spoza forum i cóż.... Ten człowiek wymiótł konkurencje Lol
Naprawdę szczerze polecam, bo chłopak zna się na tym co robi, jest cierpliwy i ma głowę pełną świetnych pomysłów. Mam nadzieje że jak już będę bogaty, to zatrudnię go sobie na wyłączność impreza


Zdecydowanie POLECAM!

edit:

Pierwszy projekt był jak najbardziej ok, po około miesiącu - dwóch miesiącach zamówiłem u niego kolejne logo i zaczęły się schody.
Nie słuchał czego pisałem, na projekty czekałem 2 tygodnie po czym usłyszałem że on już pokazał mi czcionki które jemu się podobają...
Myślałem że to mnie mają się one podobać Xpokerface .
Generalnie jakieś takie prywatne sprawy jak banery, sygny, layouty czy coś to śmiało można u niego zamawiać, ale raczej jakieś mniejsze firmy (tym bardziej większe) powinny go na razie omijać szerokim łukiem. Bo póki co to nie ma żadnego doświadczenia w kontakcie z klientami firmowymi, widać to gołym okiem. Tak czy inaczej 3mam kciuki że się wyrobi.


RE: [wykonam] profesjonalną grafikę, strony www, layouty, logo, wizytówki - BloNdyN - 20-08-2014 21:37

wykonujesz menu flash na chomikuj?


RE: [wykonam] profesjonalną grafikę, strony www, layouty, logo, wizytówki - Kede - 21-08-2014 16:03

Szczerze mówiąc już od bardzo dawna nie zajmuje się flashem jak dla mnie to już umarła "technologia" Wink