Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Autosurfon.pl - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT, autosurfie, poleconych! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Autosurfon.pl - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT, autosurfie, poleconych! (/Temat-Autosurfon-pl-zarabiaj-na-Lubie-to-FB-YT-TW-na-wysw-YT-autosurfie-poleconych-85777)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Autosurfon.pl - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT, autosurfie, poleconych! - DamianXIX - 20-02-2014 19:09

(20-02-2014 08:19)kramat napisał(a):  Wypłaty za rejestracją z dnia wczorajszego zostały wysłane na PayPal.
Zapraszamy do rejestracji.

Jaka jest szansa gdy wykupie vipa nie zwiniecie interesu na drugi dzien ? Big Grin i czy macie w planach zwiekszenie pktów za poleconych dla tych co juz wykupia vipa ? Big Grin


RE: Autosurfon.pl - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT, autosurfie, poleconych! - kramat - 20-02-2014 19:28

VIP mozna otrzymać z pakietu startowego który jest od nas gratis, wystarczy wymienić na VIP.

Nie mamy zamiaru się zwijać tylko wspólnie z naszymi partnerami którzy się rejestrują wspólnie zarabiać.

To my na start płacimy 0,20 PLN na PP aby uwiarygodnić prowadzoną działalność.

Dodatkowo już na start użytkownik otrzymuje od nas 500 pkt i 2 PLN na konto w systemie.

Serwis jeszcze jest przed drobnymi poprawkami co do przyszłych zmian stawek nie chcę się jeszcze wypowiadać.

Najpóźniej jutro pojawi się blog gdzie każdy będzie mógł zadawać pytania oraz faq które będziemy uzupełniać o te najczęściej zadawane.


RE: Autosurfon.pl - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT, autosurfie, poleconych! - DamianXIX - 20-02-2014 20:20

No dobrze to czekam na 20gr za rejestracje Big Grin


RE: Autosurfon.pl - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT, autosurfie, poleconych! - Sharkmen - 20-02-2014 20:37

Zarejestrowany: [email protected]

btw; Jak wymienić punkty na PLN?


RE: Autosurfon.pl - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT, autosurfie, poleconych! - DamianXIX - 20-02-2014 22:19

(20-02-2014 20:37)Sharkmen napisał(a):  Zarejestrowany: [email protected]

btw; Jak wymienić punkty na PLN?

wystarczy przeczytac poprzednie dwie strony Smile


RE: Autosurfon.pl - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT, autosurfie, poleconych! - Cazpia - 20-02-2014 22:23

Zarejestrowany Rolleyes Tak więc zaczynam zarabiać :-) >>> [email protected] <<<


RE: Autosurfon.pl - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT, autosurfie, poleconych! - maxiu170 - 20-02-2014 22:40

Dostałem nagrodę 20 groszy, polecam!


RE: Autosurfon.pl - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT, autosurfie, poleconych! - DamianXIX - 20-02-2014 23:56

Potwierdzam 20gr błyszczy na moim paypalu Big Grin


RE: Autosurfon.pl - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT, autosurfie, poleconych! - nokira - 21-02-2014 03:06

Zarejestrowany, mam nadzieję, ze serwis będzie się rozwijać, ja sam nie mam zamiaru zarabiać na nim bezpośrednio tylko chcę zdobywać suby i liki, dla tego wazne jest by serwis sie rozrósł ;p będę nad tym pracować Wink


RE: Autosurfon.pl - zarabiaj na Lubię to FB YT, TW, na wyśw. YT, autosurfie, poleconych! - kramat - 21-02-2014 07:28

Wypłaty za rejestracją z dnia wczorajszego zostały wysłane na PayPal.
Zapraszamy do rejestracji.

Uwaga odnośnie rejestracji!

Jeżeli podczas rejestracji wybierzecie kraj inny niż Polska możecie w ten sposób ogranicznyć sobie mozliwość zarabiania!

Większość naszych klientów chce mieć lajki i wyświetlenia wyłącznie z Polski wówczas Wam te strony się nie wyświetlą i nie zobaczycie również możliowści kliknięć w Lubię to.